Порохоботи захопили будівлю Державного Бюро Розслідувань, щоб вплинути на справу свого хазяїна. Відео

Порохоботи захопили будівлю Державного Бюро Розслідувань, щоб вплинути на справу свого хазяїна

 

 

Прихильники колишнього президента Петра Порошенка, який нині очолює партію «Європейська солідарність», сьогодні увірвалися в будівлю Державного бюро розслідувань (ДБР), щоб вплинути на справу стосовно Порошенка.

 

 

Похоботи

 

Про це йдеться в заяві директора ДБР Романа Труби, поширене прес-службою відомства: «Сьогодні під ДБР відбулася акція політичної сили, окремі учасники якої вийшли за межі правового поля.

 

Увірвалися в приміщення правоохоронного органу, прикриваючись депутатським мандатом; заблокували в’їзд і виїзд транспорту з ДБР; зірвали проведення зустрічі з європейськими міжнародними партнерами з розвитку і посиленню ДБР; вимагали від директора правоохоронного органу «термінових результатів розслідування», або взагалі його скасування.

 

Порохоботи

 

Серед учасників акції — люди в балаклавах, які принесли в приміщення ГБР вогнегасники. Це — втручання в діяльність правоохоронного органу », — йдеться в заяві глави ДБР.

 

Директор ДБР також відкинув свинувачення в тому, що ДБР виконує вказівки заступника глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Портнова.

 

Труба розцінює дії прихильників Порошенко як політичний тиск.

 

 

Відео Youtube Arani

Порохоботи захопили будівлю ДБР

Притула здав Вакарчука з потрохами: “Ми йдемо в Раду, щоб підставити Порошенко плече”

Популярний український телеведучий Сергій Притула, який балотується до Верховної Ради від партії «Голос», заявив, що йде в депутати, оскільки відчуває себе фінансово незалежним і повинен допомогти екс-президенту України Петру Порошенко продовжити його починання.

Зеленський хотів просто плакати і ридати, коли побачив реформи Супрун на власні очі

Президент України Володимир Зеленський побував в одній з простих українських лікарень і був так вражений, що йому хотілося просто плакати.

“ZpSanek”: Суд відновив Олександра Куницького кандидатом від партії “Слуга народу”

Шостий апеляційний суд Києва скасував рішення ЦВК про зняття з виборів кандидата в нардепи від партії “Слуга народу” Олександра Куницького.

Автівкі з кортежу Зеленського влаштували ДТП з автобусами, в яких їхали діти

За інформаціею  сайту “Страна” у Запорізькій області колона автобусів з дітьми, які поверталися з курортів, потрапила в ДТП.