«Победить демона в Кремле»: в Росії шаман йде пішки до Москви виганяти Путіна. Відео

«Победить демона в Кремле»: в Росії шаман йде пішки до Москви виганяти Путіна

 

 

Шаман з російського регіону Якутії Олександр Габишев вже близько 4 місяців йде по далекосхідними дорогами в сторону Москви, де планує до 2021 року вигнати Володимира Путіна з Кремля.

 

Победить демона в Кремле
Победить демона в Кремле
Він висловлює думку що Путін це породження зла і темних сил, з яким під силу боротися тільки йому. Про це повідомляє «Сібірь.Реаліі».

 

«Путін це демон в людському тілі, він  кривавий. Коли його не буде — буде свобода. Свобода — це найдорожче … Гарного, нормального чоловіка виберете. З усім світом який в ладу, просунутий, сучасний, ринковий буде, а не наш диктатор. Фашист який сів при владі. Для мене відхід Путіна буде перемогою », — вважає Габишев.

 

 

Победить демона в Кремле
Шаман — Олександр Габишев
Шаман впевнений, що треба знайти нового, розумного лідера, за якими піде народ. «Головне, що вони люди, нехай йдуть у владу, а народ там розбереться, кого вибрати»,  — вважає шаман.

 

Він уже пройшов майже 2 тисячі кілометрів шляху, Габишев спілкуеться з тисячами водіями, а ролики з його проповідями набирають мільйони переглядів, в городі Чита місцеві опозиційні сили хочуть провести з ним зустріч і мітинг.

 

 

Відео Youtube Александр Киселев

Джерело інформації: fakty.ua


Кандидата від “Слуги народу” Куницького “ZpSanek” внесли до “Миротворця” як загрозу для України

Як повідомляють ЗМІ, після опублікування даних Центру досліджень ознак злочинів проти національної безпеки держави, світу, безпеки людей та міжнародного правопорядку кандидатуру в народні депутати по 169 округу Харкова Олександра Куницького внесли до списку сайту ” Миротворець “.

Під Полтавою нарешті піймали і вбили знамениту чупакабру

Житель села Іванівка з Полтавської області 3 липня виявив поруч з приватним домогосподарством дивовижного звіра і вбив його. Жителі стверджують, що це знаменита чупакабра, повідомляє Ехо .

“Убрать НАТО і вернуть Шарія і Клюева”: невідомі “мінери” погрожують підірвати Одеський морвокзал

Невідомі прислали в одеський філіал Адміністрації морських портів України (АМПУ) повідомлення про намір підірвати Одеський морвокзал, і висунули ряд вимог, які необхідно виконати, щоб уникнути теракту.