Пікет за імпічмент Зеленського в Рівному: Дашу Коц та її друга визнали винними. Відео

 

Пікет за імпічмент Зеленського в Рівному: Дашу Коц та її друга визнали винними

 
У Рівному суд визнав винною 16-річну Дашу Коцюруба (Коц), яку разом з її 20-річним товаришем затримали за пікет на підтримку імпічменту президента Володимира Зеленського , винною в адміністративному правопорушенні.
   
Дашу Коц та її друга визнали винними
 
Нагадаємо, що 25 травня поліція затримала молодих людей і склала протокол про «неповідомлення відповідних органів при проведенні мітингів демонстрацій», а також протокол на матір неповнолітньої дівчини.
   
Остання розповіла « суспільности », що в Рівненському суді прийняли рішення про винність її дочки: «Була в суді, забрала рішення судді Діонісьєва. У нас — попередження, штрафу немає. Але ми будемо подавати апеляцію і доводити невинність. Розгляд моєї справи (про неналежне виховання) перенесли . За словами Наталії, також суд визнав винним товариша її дочки — Романа.
   
Як раніше повідомляли «ФАКТИ», 16-річна Даша Коц поскаржилася на погрози, які вона отримує в соціальних мережах за протест проти Зеленського.
   

В Рівному затримали дітей за пікет проти Зеленського

 

 

Як Зеленський і «Квартал 95» вітали Коломойського з днем ​​народження і просили у нього грошей.… Дід дав справжніх пі@дюлей пісяючому кавалеру у центрі Києва . Відео