«Під піджаком у Зеленського був… Бронежилет!»: на Facebook жваво обговорюють незвичний наряд президента

«Під піджаком у Зеленського був… Бронежилет!»: на Facebook жваво обговорюють незвичний наряд президента

 

24 серпня, в Україні пройшло національне свято День Незалежності. Святкували 28-ту річницю української самостійності незвично — новий президент Володимир Зеленський зміг здивувати українців незвичним торжеством.

 

Під піджаком у Зеленського

 

 

Зеленський навіть скасував всім звичний парад, роздавши зекономлені гроші військовослужбовцям. Однак, без свята українці, звичайно, не залишилися. Вранці 24 серпня Володимир Зеленський виголосив урочисту промову, а так само провів легендарний Марш Гідності, який оцінили позитивно не тільки в нашій країні.

 

Варто відзначити, що Зеленський здивував українців не тільки незвичайним святом. На деяких фото в Facebook, користувачі помітили, що під піджаком у Зеленського був … Бронежилет!

 

— А ось тут Презедент йде в коробочці із шести охоронців. Під піджаком — Бронік. Його дружина трохи попереду і охороною не прикрита. І ніякого бронеліфчіка під легкою сукнею немає. «- ось такими неоднозначними фразами підписав виставлене фото Дмитро Чекалкін.

 

Однак, користувачі Facebook розділилися на дві думки: одні вважають, що це нормально, адже бронеділет президент повинен носити по протоколу. Інші ж вважають, що якщо вже Зеленський заявився в політику, як людина «на велосипеді», то і охорони з бронежилетами прикриватися «від народу» не потрібно. Під публікацією залишили такі коментарі:

 

 

 

«А Вовка по протаколе в Бронике, як і всі попередники були. Це так, для порівняння. Знайшли чим здивувати.»

 

«Ну це нормально, що в Бронике, для президента це обов’язок, а не вибір. А ось паркани і 12 охоронців в цивільному — це і правда забавно для людини, що в’їхав на Банкову в образі вчителя на велосипеді)))»

 

«На нем бронік» дорослий «розміру завелікій, а» дитячий «він трошки переріс. Чергова Демонстрація недолугості» зекоманди «- Хотіли як краще, а Вийшла як завжди.»

 

 

Відео Youtube Факти ICTV

Джерело інформації: from-ua