Картину з голим Порошенком і цукеркою в руці виставили на торги. Відео

 

Картину з голим Порошенком і цукеркою в руці виставили на торги

 
У середу, 19 червня, заступник головного редактора «Страна» Світлана Крюкова виставила на аукціон картину із зображенням колишнього президента України Петра Порошенка, рейтинги партії якого обвалилися сьогодні. Торги за предмет мистецтва ведуться на її сторінці в соціальній мережі Facebook.
 
Картину з голим Порошенком
Картину з голим Порошенком і цукеркою в руці виставили на торги
На полотні під назвою «Петро вже п’ятий» зображений оголений чоловік, схожий на екс-президента Петра Порошенка в оточенні ангелів на тлі пляжного пейзажу. В руці у нього цукерка «Пташине молоко».
 
Як зазначила Крюкова, картина виставляється в день, коли рейтинги партії Порошенко «Європейська Солідарність» значно впали.
 
«В день падіння рейтингу ПП виставляю на аукціон легендарну картину. Їх в природі — 2 штуки. Перша в приватній колекції. Друга може виявитися вашої. Ціла історія. Ціла епоха. Масло, полотно. Стартова ціна — 600 у.о.», — написала вона.
  Відео в тему. Youtube Анатолий Шарий
пари матч Джерело інформації: strana.ua

 

 

Саакашвілі пішов по стопах президента Зеленського і почав купатися в Одеських фонтанах. Відео У Києві з будинку Тимчука винесли тіло застреленого нардепа. Відео