Добре, що не крокодил: в Раді завелася дика тварина, а може новий депутат

 

Добре, що не крокодил: в Раді завелася дика тварина, а може новий депутат

 

Учора, в п’ятницю, 18 жовтня, в останній день пленарного тижня, коли народні депутати обговорювали держбюджет-2020, в будівлі Верховної Ради виявили куницю. Фото і відео в Facebook було опубліковано фотографом Ярославом Железняком.

«Пленарна тиждень в Раді закінчився несподівано. Знав, що в парламенті можна побачити різне, але навіть мене такий гість здивував. Як в кулуарах з’явилася ця дика куниця, питання» , — написав він, зазначивши, що тварину «зловили і випустили на волю».

Судячи з фото і відео, тварина була в приміщенні, де засідає якийсь парламентський комітет. Куниця носилася між стільцями, забиралася на стійку телеекрану і стрибала на двері.

 

 

Користувачі соцмереж коментують пост з гумором, відзначаючи, що куниця, мабуть, хотіла позачергово потрапити на особистий прийом до одного з нардепів. Багато шкодують куницю, що потрапила в неволю, і пишуть, що тварина розумне і розуміє, де двері і як її потрібно відкрити.

А також цікавляться, де «воля» для куниці в мегаполісі. Хтось відзначає, що судячи з ситуації, доречніше було б в Раду привезти білого песця.

 

У Верховній Раді

У Верховній Раді

По матеріалах видання: fakty.ua

 

«Притулу обізвали медійним му*аком»: Шоумен влаштував гарячі розборки з дружиною Лещенко «Хлопці, у кого можна переночувати? Вигнала на вулицю». Богдан в Facebook поскаржився на свою дівчину