Павло Гриб розповів, чому він на виході з літака не потиснув руку президенту  Зеленському

 

Павло Гриб розповів, чому він на виході з літака не потиснув руку президенту  Зеленському

 
Давши новий коментар виданню BBC News Україна наймолодший український політичний в’язень Павло Гриб, якого звільнили в рамках недавнього обміну полоненими між Україною і Росією, розповів, що не потиснув руку президенту Володимиру Зеленському на виході з літака в аеропорту «Бориспіль», через те, що був розгублений.
  Павло Гриб  
«На жаль, я виходив останнім з літака. Спочатку просто спустився, нічого не побачивши. Потім підбігли рідні. Я повністю був дезорієнтований, як би це дивно не звучало. Я навіть сам не зрозумів, що відбувається. Картинка в очах мелькала. Я не міг навіть журналістам дивитися в очі», — розповідає Павло Гриб.
 
Він пояснив, що потім батько вказав йому на Зеленського, якого він не впізнав. «Я подивився, що якісь люди в костюмах стояли. На жаль, так сталося», — пояснив звільнений в’язень Кремля.
 
Як відомо, Павел Гриб повернувся в Україну разом з іншими звільненими українськими політв’язнями 7 вересня. За його словами, він був упевнений в своєму звільненні, хоча йому пропонували писати прохання на ім’я президента Путіна про помилування, але він відмовився це зробити.
    Відео Youtube НАШ.МАКСІ-ТВ

Слуга Народу ошелешив мережу прогулянкою по Раді в одних шкарпетках

Супрун наостанок звинуватила Зеленського в психічному розладі, і роздвоєнні особистості президента

Ірині Геращенко заборонили відвідувати засідання Верховної Ради

 

 

«Пока смерть не разлучит нас»: Ксенія Собчак приїхала в ЗАГС на катафалку. Відео «Как Савченко, только в носках»: Слуга Народу ошелешив мережу прогулянкою по Раді в одних шкарпетках