Онлайн-трансляція першого засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

 

Онлайн-трансляція першого засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

 

Сьогодні, у четвер, 29 серпня, о 10:00 розпочнеться перше урочисте засідання Верховної Ради дев’ятого скликання.

    Онлайн-трансляція першого засідання Верховної Ради

   
Центральна виборча комісія уповноважила секретаріат ЦВК видати в цей день обраним нардепам посвідчення та нагрудні знаки народних депутатів України.
   
Hовоізбранние депутати приймуть присягу і виберуть керівництво парламенту. Також нардепи оберуть голів, перших заступників, секретарів та членів комітетів Ради, нового прем’єр-міністра і склад уряду. Буде призначено нового  глава Служби безпеки України і новий генпрокурор.
   
Після урочистої частини засідання, яка повинна закінчитися до 12: 00-13: 00, політична сила Зеленського на чолі з її лідером Дмитром Разумковим намір розглянути за один день від 50 до 70 законопроектів.
   

Серед проектів законів, які сьогодні можуть розглянути :

— скасування депутатської недоторканності; — введення процедури імпічменту президента; — законопроект про відповідальність депутата за недосконалу роботу і механізм відкликання депутатів і відповідальність депутатів перед своїми виборцями; — допуск приватного сектора в космічну галузь (комерційний космос); — питання скорочення кількості депутатів до 300; — протидія «законодавчого спаму»; — скасування держфінансування політичних партій, які не пройшли в парламент; — зміни в законодавство щодо концесії; — скасування комісії з питань приватизації.
    Відео Youtube Радіо Свобода

Онлайн-трансляція першого засідання Верховної Ради

 

 

«Щоб не вкрали…дорогий»: Кличко приїхав до Ради на велосипеді, і заніс його всередину. Відео Аваков- чорт! Вечері під офісом президента влаштували вогняну акцію. Відео