«В них руки в крові»: Скандальна Олена Бондаренко звинуватила українських військових в злочинах. Відео

Олена Бондаренко звинуватила українських військових в злочинах

Скандально відомий ексдепутат Верховної Ради від «Партії регіонів» Олена Бондаренко в прямому ефірі телеканалу «НАШ» в черговий раз звинуватила українським військовим у всіляких злочинах.

Олена Бондаренко звинуватила українських військових в злочинах
Олена Бондаренко звинуватила українських військових в злочинах

«Доказати присутність регулярних військ Росії на Донбасі неможливо, досі немає ніяких доказів. А докази що ВСУ обстрілює мирних жителів дуже багато. В нашої армії руки в крові…», — заявила Бондаренко.

На такі заяви  повинна з’явитися адекватна реакція з боку держави та правоохоронних органів, написав про це офіцер Генштабу ЗСУ Анатолій Штефан.

«У мене не вистачає слів, щоб це прокоментувати, але це вже занадто. Олена Бондаренко вчора в ефірі телеканалу «Наш» заявила, що ВС України є злочинцями, воюючими проти свого народу, і ніяких збройних формувань РФ там не було і немає. Той, хто зараз носить погони ВС, це злочинець», — Анатолій Штефан.

Штефан продовжив, що заява колишньої «регіоналки» встигли поширити всі російські інформагентства і пособники окупантів.

«Це означає, що, через 7 років війни, тисячі доказів російської агресії, колишній депутат в ефірі телеканалу, який має дозвіл на українське мовлення, відкрито заявляє, що воїни ВС злочинці? Що армія це злочинниця? І на це не буде ніякої реакції від Служби безпеки України, Національної поліції Україна, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», — зазначив він.