Договорився і доспівався? Олег Винник потрапив в базу «Миротворця». Відео

Олег Винник потрапив в базу «Миротворця»

Популярний український співак Олег Винник потрапив в базу сайту «Миротворець» через участь в російському флешмобі #ВсемМир. Про це повідомляють на офіційному сайті бази «Миротворець».

Олег Винник

 

Музиканта назвали учасником пропагандистської антиукраїнської акції, спрямованої на перекладання відповідальності за розв’язану Росією війну на Україну.

Скандал розгорівся через російський флешмоб #ВсемМир і ролик на Youtube, в якому серед зірок російської естради засвітився Винник.

Серед артистів, які знялися в ролику, були не тільки росіяни, які виступають в Україні, а й ті, хто підтримав анексію Криму і кому заборонений в’їзд в нашу країну. Відзначимо, що Винник був єдиним учасником акції серед представників українського шоу-бізнесу.

На відео Олег Винник співає кілька рядків зі свого хіта «Молода вовчиця» і каже: «Я не хочу, щоб батьки оплакували своїх дітей, не хочу, щоб молоді дружини ставали вдовами. І я не хочу, щоб страждали діти. Давайте не забувати, що ми прийшли в цей світ, щоб навчитися любити, а не відбирати життя один у одного. Всім Мір!»

 

Відео Youtube МИР 519

 

Зеленський – Одрі Хепберн, Порошенко – Орландо Блумо, Богдан – Уейн Руні, а Ляшко жінка Ана Кендрік

В інтернеті дуже швидко набирає популярність додаток Gradient (Градиєнт), який визначає схожість людей з відомими селебрітіз.