О 12.00 за київським часом відбудеться те, чого вже втомився чекати Володимир Зеленський. Онлайн

О 12.00 за київським часом відбудеться те, чого вже втомився чекати Володимир Зеленський

 

Сьогодні о 12.00 за київським часом відбудеться те, чого вже втомився чекати Володимир Зеленський , а саме — Центрвиборчком оголосить офіційні результати виборів президента України. Фактично результати волевиявлення громадян України були відомі ще 23 квітня, коли було оброблено практично всі 100% протоколів.

 

 

У той же час, згідно з українським законодавством у ЦВК був час для того, щоб обробити всі протоколи з мокрими печатками і не пізніше 1 травня назвати ім’я переможця виборів-2019. Після оголошення результатів виборів запускається новий механізм, підготовка урочистих заходів до інавгурації. Тут також є обмеження в часі — не пізніше, ніж 30 днів після оголошення результатів має відбутися інавгурація.

 

Коментуючи інформацію, блогер Юрій Винниченко зазначив, що тепер настає найцікавіше в українській політиці — буде видно, хто у Верховній Раді вже «перевзувся» і хоче якнайшвидшого вступу Зеленського на посаду, а хто буде і далі гнути свою лінію. Як би там не було, не пізніше 28 травня в Україні вже офіційно буде новий президент з повним спектром повноважень.