Ну ось і все. YouTube-канал Ореста Лютого заблокований без попереджень. Спасибі всім, хто боровся проти москалів

Ну ось і все. YouTube-канал Ореста Лютого заблокований без попереджень. Спасибі всім, хто боровся проти москалів

 

 

Як повідомляє видання «Страна» , український актор і телеведучий Антін Мухарський заявив про блокування YouTube-каналу «Орест Лютий & Антін Мухарський», куди він викладав кліпи свого музичного проекту під сценічним псевдонімом Орест Лютий. Про блокування він повідомив в Facebook.

 

 

Орест Лютий

 

 

 

«Ну ось і все. YouTube-канал Ореста Лютого заблокований без попереджень. Спасибі всім, хто цікавився і поширював. 8 років роботи …», — написав Мухарський.

 

 

 

У коментарях до посту він назвав це частиною кампанії по блокуванню українських ресурсів і заявив, що має намір звернутися до адміністрації ресурсу з апеляцією.

 

 

 

 

 

При цьому на сторінці каналу в YouTube вказана причина блокування — дискримінаційні висловлювання.

 

 

 

«Цей обліковий запис заблоковано за численні або серйозні порушення правил YouTube щодо дискримінаційних висловлювань», — сказано в повідомленні на сторінці каналу.

 

 

 

Відзначимо, що в кеш-пам’яті Google збережена копія сторінки каналу, серед останніх і популярних відео багато містять в назві нецензурну лексику. В основному кліпи присвячені негативного ставлення автора до росіян і їх агресії на Донбасі. У Мухарського було майже 74 тисяч передплатників.

 

 

 

Орест Лютий – РОСІЯН В ДОНБАСЕ НЕТ