Ну ось і все. YouTube-канал Ореста Лютого заблокований без попереджень. Спасибі всім, хто боровся проти москалів

 

Ну ось і все. YouTube-канал Ореста Лютого заблокований без попереджень. Спасибі всім, хто боровся проти москалів

   
Як повідомляє видання «Страна» , український актор і телеведучий Антін Мухарський заявив про блокування YouTube-каналу «Орест Лютий & Антін Мухарський», куди він викладав кліпи свого музичного проекту під сценічним псевдонімом Орест Лютий. Про блокування він повідомив в Facebook.
    Орест Лютий      
«Ну ось і все. YouTube-канал Ореста Лютого заблокований без попереджень. Спасибі всім, хто цікавився і поширював. 8 років роботи …», — написав Мухарський.
     
У коментарях до посту він назвав це частиною кампанії по блокуванню українських ресурсів і заявив, що має намір звернутися до адміністрації ресурсу з апеляцією.
         
При цьому на сторінці каналу в YouTube вказана причина блокування — дискримінаційні висловлювання.
     
«Цей обліковий запис заблоковано за численні або серйозні порушення правил YouTube щодо дискримінаційних висловлювань», — сказано в повідомленні на сторінці каналу.
     
Відзначимо, що в кеш-пам’яті Google збережена копія сторінки каналу, серед останніх і популярних відео багато містять в назві нецензурну лексику. В основному кліпи присвячені негативного ставлення автора до росіян і їх агресії на Донбасі. У Мухарського було майже 74 тисяч передплатників.
     

Орест Лютий – РОСІЯН В ДОНБАСЕ НЕТ

 

 

П’яний актор Єфремов в центрі Москви «накинувся» на поліцейських під час розгону протесту опозиції. Відео Скандалом закінчилася вечеря в Іспанському готелі, де українців цькували російським прапором