Номінувати Зеленського на Нобелівську премію закликали в Росії Горбачова. Відео

 

Номінувати Зеленського на Нобелівську премію закликали в Росії Горбачова

   
Після недавнього проведеного обміну полоненими моряками, і політв’язнями між двома країнами, президента України Володимира Зеленського хочуть висунути на Нобелівську премію миру.
  Номінувати Зеленського на Нобелівську премію  
З такою пропозицією виступив російський політолог Станіслав Бєлковський. Він при цьому вважає, що право на таке висунення Володимира Зеленського є тільки у першого і останнього президента СРСР Михайла Горбачова.
Номінувати Зеленського на Нобелівську премію
 
Станіслав Бєлковський в ефірі радіостанції «Ехо Москви» сказав наступне:
 
«У мене немає ніяких підстав задобрювати Володимира Зеленського, але я хочу сказати наступне. Загалом, те, що він зробив, точно заслуговує на Нобелівську премію миру. Я закликаю Михайла Горбачова, лауреата Нобелівської премії миру, номінувати президента Зеленського на Нобелівську премію миру цього року «
 
«Тому що у Михайла Сергійовича є таке право, і, може, я скажу зараз щось неполіткоректнє, але не так вже й багато років залишилося, поки Михайло Сергійович може цим правом скористатися. Саме час це зробити »додав на завершення російський політолог.
 
Нагадаємо що 7 вересня між Україною і Росією відбувся обмін полоненими і утримуваними особами в форматі 35 на 35.

На відео з 33 хвилини.

 

 

 

Воно так і буде, Кремль буде наш: Популярне французьке видання назвало Київ столицею Росії Мережу потрясли ціни в новій кав’ярні Порошенко: Солодощі від 75 гривень