Ніцой закликала українців «завалити» Шарія

 

Ніцой закликала українців «завалити» Шарія

 

 

Скандальна українська дитяча письменниця Лариса Ніцой закликала співвітчизників заблокувати YouTube-канал популярного блогера і з недавніх пір і політика Анатолія Шарія.

 

Ницой против Шария
Ницой против Шария

 

З таким закликом вона виступила на своїй сторінці в Facebook. Ніцой повідомила, що «існування в медіа-просторі таких, як Шарій, це ганьба для кожного українця».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Терпіти більше не можемо": українці знову вийшли на Майдан. Онлайн-трансляція Онлайн-трансляція

 

«Тому починаємо волонтерську інтернет-акцію! «Завал Ютуб Шарія!» — Основний Канал. Максимальна залучення і завалимо! », — заявила Ніцой.

 

 

 

 

 

Письменниця також офіційно озвучила претензію до блогера, заявивши, що «Шарій — російський пропагандист, який постійно ображає українців і їх національні символи».

 

 

На заклик Ніцой відреагував і сам Анатолій Шарій, який в коментарях іронічно подякував їй, заявивши, що таким чином йому «накручують перегляди».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Скандал с пропусками в Киеве! Молодые девушки гоняют по столичным ночным улицам и хвастаются спецпропусками в соцсетях.
З вдячністю Ніцой відзначилися і шанувальники блогера.

 

«Нарешті то !!) Лариса, спасибі що допомагаєте популяризувати справжнього журналіста, а не майданних повій які прикидаються журналістами! Щира Вам подяка! », — написав Дмитро Ніколенко.

 

 

Ницой против Шария