Ніцой закликала українців «завалити» Шарія

 

Ніцой закликала українців «завалити» Шарія

   
Скандальна українська дитяча письменниця Лариса Ніцой закликала співвітчизників заблокувати YouTube-канал популярного блогера і з недавніх пір і політика Анатолія Шарія.
 
Ницой против Шария
Ницой против Шария

 
З таким закликом вона виступила на своїй сторінці в Facebook. Ніцой повідомила, що «існування в медіа-просторі таких, як Шарій, це ганьба для кожного українця».
   
«Тому починаємо волонтерську інтернет-акцію! «Завал Ютуб Шарія!» — Основний Канал. Максимальна залучення і завалимо! », — заявила Ніцой.
         
Письменниця також офіційно озвучила претензію до блогера, заявивши, що «Шарій — російський пропагандист, який постійно ображає українців і їх національні символи».
   
На заклик Ніцой відреагував і сам Анатолій Шарій, який в коментарях іронічно подякував їй, заявивши, що таким чином йому «накручують перегляди».
 
З вдячністю Ніцой відзначилися і шанувальники блогера.
 
«Нарешті то !!) Лариса, спасибі що допомагаєте популяризувати справжнього журналіста, а не майданних повій які прикидаються журналістами! Щира Вам подяка! », — написав Дмитро Ніколенко.
   

Ницой против Шария

 

 

В деле смертельной харьковской ДТП появились новые данные, приговор Зайцевой останется, могут отправить за решетку… Порошенко відмовився проходити детектор брехні в ГБР. Повний брифінг. Відео