Ніцой накинулася на російськомовного таксиста і обізвала його насильником, і антиукраїнською гнидою

Ніцой накинулася на російськомовного таксиста і обізвала його насильником, і антиукраїнською гнидою

 

Українська письменниця і борець за українську мову Лариса Ніцой влаштувала скандал через російськомовного водія таксі служби «Уклон». Вона описала ситуацію на своїй сторінці в Facebook.

 

Ніцой накинулася на

 

Конфлікт стався через те, що водій відмовився розмовляти з пасажиркою українською мовою.

«Запитую: не пробували з клієнтами українському розмовляти? — І не собираюсь. У мене німіють руки і ноги від такої відповіді. Якби заткнув рот, аж ні, продовжує добивати. — Зачем мне это. Мне это не нужно. Мне и так хорошо. Вы что, мене не разумиєте. Какая разница, какою мовою, — видає водій одним махом весь набір фраз, яким користуються всі антиукраїнські гниди», — написала Ніцой.

Вона зазначила, що після цього подзвонила в службу «Уклон», там заявили, що не регулюють мовних уподобань водіїв.

Ніцой залишилася незадоволена відповіддю, і зажадала, щоб в правилах обслуговування таксі прописали спілкування з клієнтами державною мовою.

«Тобто, дорогі українці, ви розумієте, так? Викликаєте ви по «ухилу» таксі — приїжджає до вас на виклик насильник (власне такий і приїхав), або злодій, або вбивця, а «Ухил» скаже: «Ми тут ні при чому. Ми сайт. Насильник і вбивця такий же користувач, як і ви. Це ви його викликали», — обурилася вона.

 

Ніцой накинулася на російськомовного таксиста

По матеріалах видання: strana.ua