«Наташа, стриптиз — це не Ваше, вам онуків треба няньчити, а не ц *** ками трясти»!»: Королева зажигае на яхті. Відео

«Наташа, стриптиз — це не Ваше, вам онуків треба няньчити, а не ц *** ками трясти«!»: Королева зажигае на яхті

 

 

Скандальна російська співачка з українським корінням Наташа Корольова раз у раз привертає увагу своїх шанувальників різними витівками. Так, нещодавно зірка вирішила в черговий раз всім довести, що вік  це не перешкода для гарної фігури.

 

Знаменитість вже щосили готується до пляжного сезону і зараз вирішила показати свої пишні форми. Попри свою схильність до повноти, ближче до літа Королева трохи схудла, показавши це на спільному ролику з чоловіком-стриптизером Тарзаном.

 

Наташа, стриптиз
«Наташа, стриптиз — це не Ваше, вам онуків треба няньчити, а не ц *** ками трясти»
На тлі численних чуток про швидке розлучення, Наташа Корольова Сергій Глушко вирішили возз’єднатися відпочинку в Маямі: пара непогано відпочила після невеликого робочого ривка, і щосили розважаються.

 

Разом з друзями подружжя вирушило на морську прогулянку на яхті. Якщо судити по безлічі веселих кадрів  їх подорож вдалося і пройшло «з вогником».

 

Проте, не всі користувачі позитивно оцінили опубліковане відео, порадивши Королевою не виставляти себе на посміховисько, а зайнятися творчістю.

 

 «Наташа, стриптиз не ваше, краще співайте», «Жах, Вам онуків треба вже няньчити, а не ц *** ками трясти», «Співаєте Ви набагато краще, ніж танцюєте», «Розпуста, у Корольової« кукушка »зовсім поїхала », — написали в соцмережах.

 

“Опять накрыло” Добкін-молодший знову зганьбився дивною поведінкою у Верховній Раді. Відео

 

Відео Youtube Юлия Ляхова

Джерело інформації: replyua.net

Ох@евший київський мажор на “мерине” напав з пістолетом на водія автобуса. Відео