«Марина була краща»: На Зеленську накинулись неадеквати, і почали порівнювати її з дружиною Порошенко

 

На Олену Зеленську накинулись неадеквати, і почали порівнювати її з дружиною Порошенко

 

Наряд першої леді викликав обговорення в Мережі

Перша леді України Олена Зеленська тепер в центрі підвищеної уваги. З особливою насолодою українці люблять обговорювати наряди дружини президента на різних заходах і під час офіційних візитів. 

Наряд першої леді викликав обговорення в Мережі
Наряд першої леді викликав обговорення в Мережі

В одному з пабліків в Інстаграм з’явилося відео із зустрічі подружжя Зеленських і Папи Франциска. На зустріч зі святим отцем перша леді підібрала належний наряд. Вона віддала перевагу чорному платтю по фігурі з тонким чорним поясом і басками.

 На ногах — чорні класичні туфлі-човники на високих підборах. Родзинкою образу став чорний об’ємний обруч на голові першої леді. Він прекрасно вписався в стилістику наряду і надав образу якусь вишуканість.

Дуже приємно читати коментарі адекватних користувачів соціальних мереж. Але дуже багато говнюків і прихильників старої влади які лють огидливі і непристойні підписи на дружину президента.

«ПорохоБотня» почала писати гидкі і образливі коментарі на адресу Олени Зеленської, вони обзивають першу леді і роблять заяви що минула перша леді Марина Порошенко виглядала набагато краще своєї наступниці.

Наряд першої леді

Якщо добре придивитись на дружин інших гостів президентів з дружинами, які приходили на аудієнцію до понтифіка, то у них був дуже схожий наряд.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   «Зухвале порушення етикету»: дружину Зеленського звинуватили в неповазі до імператора Японії

Наряд

Обама

Прекрасний образ президента і першої леді України

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Татьяна Чорновіл в істериці та з криками покинула студію телеканалу "НАШ". Відео

По матеріалах видання: UkrainiaWall та Strana.ua