Верховна Рада в паніці! Народний депутат України Сергій Шахов заразився коронавірусом. Відео

 

Народний депутат України Шахов заразився коронавірусом

У МОЗ підтвердили діагноз депутата

Народний депутат України з депутатської групи «Довіра» Сергій Шахов хворий коронавірусом. Така інформація з’явилася в соціальних мережах в середу, 18 березня.

Народний депутат України Шахов заразився коронавірусом
Народний депутат України Шахов заразився коронавірусом

Зокрема, telegram-канал «Темний лицар» опублікував документ, в якому з посиланням на головного лікаря Обухівської центральної лікарні Ігоря Біліченко, йдеться про те, що у Шахова Сергія Володимировича (народного депутата України) виявлений вірус COVID-19.

«Сьогодні подзвонили мені з лабораторії і типу сказали, що підтверджується коронавірус … Відразу хочу всім позначити: все не так страшно, як його малюють. Якщо Шахов хворий коронавірусом, і я отримаю документ з лабораторії державної, що все ж таки я захворів, немає питань буду доповідати кожен день, що відбувається з моїм організмом», — сказав він.

Нардеп заявив, що перебуває вдома, на карантині, нікого до себе не підпускає. Відзначимо, що з 8 по 11 березня Сергій Шахов був у Франції.

 

Сергій Шахов

Як ми уже розповідали, зявилася інформація що китайські вчені провели дослідження, щоб з’ясувати, чи існує зв’язок між групою крові і сприйнятливістю до нового типу коронавируса: Вчені дізналися, з якою групою крові більший шанс заразитися коронавірусом

 

Цинізм ДНЯ: Мер Харкова Кернес: «В Італії ніхто вже не їздить, там одні трупики». Відео «Закрийся уже!»: Гончаренко після істеричного крику на Венедиктову і Зеленського хотіли закрити рот маскою