Нардепа Мустафу Найєма в Одесі послали і облили фекаліями. Відео

Нардепа Мустафу Найєма в Одесі послали і облили фекаліями

 

Сьогодні в Літній театр Одеси приїхали народні депутати України Мустафа Найєм і Світлана Заліщук, яких сюди запросила група активістів, які виступають проти проекту благоустрою даної території.

 

Нардепа Мустафу Найєма в Одесі

Нардепа Мустафу Найєма в Одесі послали і облили фекаліями

 

Непрохані гості виступили проти проекту, розробленого культурної громадськістю на чолі з продюсером Дмитром Шпінаервим і в підтримку псевдоволонтеров, які те й роблять, що намагаються загострити обстановку в місті і маніпулювати думкою громадськості.
По всій видимості, одеситам, яких турбує доля Літнього театру, настільки набридло втручання продажних активістів і депутатів, які не мають ніякого відношення до Одеси, що вони вирішили відразу вилити на них екскременти з криками:
— Ви вже всім набридли, псевдообщественнікі! Ідіть геть з Одеси, ви не одесити!
Відомий одеський блогер Стас Домбровський розповів, що така «зустріч» депутатів з городянами не видається дивною, адже Мустафа Найєм вирішив підтримати проплачених активістів, про деструктивні дії яких знає вся Одеса. За його словами, Літній театр — важлива для одеситів майданчик, і вони не дозволять всяким маніпуляторам перешкодити її відродженню.
Відео Youtube «Одесса — медиа»