«Робити взагалі нічого?»: Нардеп Королевська в Раді поглумилася над Гербом України. Відео

 

«Робити взагалі нічого?»: Нардеп Королевська в Раді поглумилася над Гербом України

 

Представниця політсили кума Путіна Віктора Медведчука «Опозиційна платформа — За життя» Наталія Королевська явно скучила на засіданні українського парламенту, і не знайшла собі кращої розваги, ніж розфарбовувати герб України, причому зробила вона це під час телефонної розмови.

 

Нардеп Королевська
Нардеп Королевська в Раді поглумилася над Гербом України

 

Як передає replyua.net , відеоролик відповідного змісту опублікував користувач YouTube.

«Народний депутат, луганчанка Наталія Королевська дозволила собі поглумитися над гербом України в ході засідання парламенту.

Народна обраниця від партії ОТЗЖ відповідним чином ще раз продемонструвала своє реальне ставлення до країни та її символів», — так підписав відео його автор. Потрібно відзначити, що українці явно не оцінили таку «творчість» Королевської, вони залишили масу їдких коментарів.

«У Раді лише одні« трудоголіки»- малюють, сплять і дрочать !!! За такі гроші можна і порозважатися !!!!!!»,« Один дрочить, інша поглумиться над символом країни, не партія, а зброд Медведчука»,«Нічим руки зайняти? Пішлаб Ківі допомогла б. А то він, бідний, сам себе задовольняє»,« Це не наруга. Це тюнінг»,«Ця поглумилася, Ківа дрочить Ви взагалі знаєте, що таке наруга і мастурбація …. Ця малює, той яйце почухав …. Щось варте давайте», — пишуть люди.

 

Відео Youtube TVgolosnaroda

 

«П’ять років не знав, а тепер знає»: Порошенко заявив, що знає як завершити війну на… Після вчорашнього марафону не виключаю, що наступним президентом знову буде Зеленський. Політолог