«Надо закончить с этим чертом!..Позвоню Баканаву»: Зеленський після вигнання секретаря. Відео

 

«Надо закончить с этим чертом!..Позвоню Баканаву»: Зеленський після вигнання секретаря з ради

   
Після того, як Володимир Зеленський вигнав скандального секретаря із зали засідання, він звернувся до когось із своіх «Позвоню Баканову (голова СБУ-Ред) по поводу этого черта..треба закінчувати з этим человеком».
   
Надо закончить
«Надо закончить с этим чертом!..Позвоню Баканаву»: Зеленський

Ці слова проговорив президент України уже після закінчення міської ради в Борисполі, коли всі уже покидали зал засідань. Але цю розмову Зеленського з підлеглим почули всі присутні.
 
Нагадаємо що сьогодні президент України Володимир Зеленський вигнав із залу секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка за те, що той раніше був притягнутий і засуджений за статтею розбій.
 
“Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене”: Зеленський вигнав з наради в Борисполі секретаря міськради
    Відео Youtube Espreso.TV

«Надо закончить с этим чертом!..Позвоню Баканаву»: Зеленський після вигнання секретаря з ради

Після того, як Володимир Зеленський вигнав скандального секретаря із зали засідання, він звернувся до когось із своіх “Позвоню Баканову (голова СБУ-Ред) по поводу этого черта..треба закінчувати з этим человеком”.

“Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене”: Зеленський вигнав з наради в Борисполі секретаря міськради

Сьогодні президент України Володимир Зеленський вигнав із залу секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка за те, що той раніше був притягнутий і засуджений за статтею розбій.

Як Кошовий довів до істерики Скабаеву: «Потрібно посадити на х*р Путіна в капсулу, и фить – на Марс!»

Одіозна путінська пропагандистка Ольга Скабеева різко сприйняла інтерв’ю лідера «Кварталу 95», українського шоумена Євгена Кошового.

Саакашвілі влаштував бійку в суді і зламав руку літній жінці

Український політик Михайло Саакашвілі і його прихильники влаштували бійку в будівлі одеського суду, де зачитувався вирок у справі про покупку заводу “Краяни” мером міста Геннадієм Трухановим.

 

 

 

«А мені що, піти подивитися в інтернеті, як Зеленський яйцями б’є по роялю?» — Секретарь… «Вышел отсюда, разбойник. Плохо слышишь?. Иди гуляй «: Зеленский выгнал секретаря горсовета. Видео