«Надо закончить с этим чертом!..Позвоню Баканаву»: Зеленський після вигнання секретаря. Відео

«Надо закончить с этим чертом!..Позвоню Баканаву»: Зеленський після вигнання секретаря з ради

 

 

Після того, як Володимир Зеленський вигнав скандального секретаря із зали засідання, він звернувся до когось із своіх «Позвоню Баканову (голова СБУ-Ред) по поводу этого черта..треба закінчувати з этим человеком».

 

 

Надо закончить
«Надо закончить с этим чертом!..Позвоню Баканаву»: Зеленський
Ці слова проговорив президент України уже після закінчення міської ради в Борисполі, коли всі уже покидали зал засідань. Але цю розмову Зеленського з підлеглим почули всі присутні.

 

Нагадаємо що сьогодні президент України Володимир Зеленський вигнав із залу секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка за те, що той раніше був притягнутий і засуджений за статтею розбій.

 

“Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене”: Зеленський вигнав з наради в Борисполі секретаря міськради

 

 

Відео Youtube Espreso.TV


«Надо закончить с этим чертом!..Позвоню Баканаву»: Зеленський після вигнання секретаря з ради

Після того, як Володимир Зеленський вигнав скандального секретаря із зали засідання, він звернувся до когось із своіх “Позвоню Баканову (голова СБУ-Ред) по поводу этого черта..треба закінчувати з этим человеком”.

“Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене”: Зеленський вигнав з наради в Борисполі секретаря міськради

Сьогодні президент України Володимир Зеленський вигнав із залу секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка за те, що той раніше був притягнутий і засуджений за статтею розбій.

Як Кошовий довів до істерики Скабаеву: «Потрібно посадити на х*р Путіна в капсулу, и фить – на Марс!»

Одіозна путінська пропагандистка Ольга Скабеева різко сприйняла інтерв’ю лідера «Кварталу 95», українського шоумена Євгена Кошового.

Саакашвілі влаштував бійку в суді і зламав руку літній жінці

Український політик Михайло Саакашвілі і його прихильники влаштували бійку в будівлі одеського суду, де зачитувався вирок у справі про покупку заводу “Краяни” мером міста Геннадієм Трухановим.