Надія Савченко працевлаштувалася на каналі Медведчука. Не вже просто збіг?. Відео

Надія Савченко працевлаштувалася на каналі Медведчука. Не вже просто збіг?

 

Ексдепутат Надія Савченко, не так давно скаржилася на те, що не може працевлаштуватися, все ж знайшла собі роботу. На YouTube-каналі Zik вже з’явився відеанонс нового телешоу «Коментатор. Верховна Рада з инсайтом », ведучою якого буде народний депутат 8-го скликання.

 

Надія Савченко працевлаштувалася

 

Не так давно надія Савченко поскаржилася, що після невдачі на останніх парламентських виборах (програш на одному з мажоритарних округів), вона ніяк не може працевлаштуватися, а грошей залишилося не так вже й багато.

Однак тепер фінансові проблеми колишньої народної обраниці, судячи з усього, вже вирішені. Телеканал ZIK, власником якого є Тарас Козак, розмістив на своєму YouTube-каналі відеоанонс нового політичного телешоу.

Уже з назви нескладно здогадатися, що тут планують висвітлювати діяльність парламенту — «Коментатор. Верховна Рада з инсайтом». Провідною даного телепродукту якраз і буде Надія Савченко. У зв’язку з цим варто відзначити ще один момент. Савченко працевлаштувалася на телеканалі Козака, який є соратником Віктора Медведчука.

Більш того — саме одного з лідерів «Опозиційною платформи» називають реальним власником цього телеканалу. Тим часом в ЗМІ вже давно з’явилися чутки про можливий зв’язок Савченко і Медведчука.

Відео Youtube Телеканал ZIK

Надія Савченко працевлаштувалася на каналі Медведчука

Джерело інформації: replyua.net


Спецназ затримав військового, який відкрив стрільбу і хотів підірвати міст в Києві

Львівський англійський – «Найбільш європейський регіон України» зганьбився

Новий двійник? Мережу спантеличило фото Путіна з Ердоганом