Нацрада з ТБ позбавила ліцензії  «112″ телеканал Медведчука

Нацрада з ТБ позбавила ліцензії  «112″ телеканал Медведчука

 

За повідомленням видання «Ukraina», національна рада України з телерадіомовлення не продовжила ліцензію мовника «Новий формат ТВ», що входить до структури телеканалу «112. Україна». Відповідне рішення було прийнято на засіданні регулятора в четвер, 26 вересня.

 

ТБ позбавила ліцензії  «112"
Нацрада з ТБ позбавила ліцензії  «112″ телеканал Медведчука

 

Процес позбавлення ліцензії «112 Україна», а також телеканалу NewsOne, був запущений за попереднього керівництва країни на чолі з президентом  Петром Порошенко , яке звинувачувало його в проросійській спрямованості.
У Нацраді стверджують, що «Новий формат ТВ», ретранслюючи «112. Україна », 6 років поспіль порушує затверджену регулятором програмну концепцію.
«Національна рада вирішила … відмовити компанії» Новий Формат ТВ «у продовженні строку дії ліцензії на мовлення», — зачитав проект рішення член Нацради Сергій Костинский . Трансляцію засідання вів телеканал «112 Україна».
Всього до складу телеканалу входять шість мовників: ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ», а також телеканал «112-ТВ».

 

Відео Youtube 112 Украина

 

Навіть ТАК! – Ірина Геращенко похвалила виступ президента Зеленського в ООН: “Це було достойно”