Зеленський зустрівся з Томом Крузом: На запрошення Президента України приїхав відомий американський актор. Відео

Зеленський зустрівся з Томом Крузом: На запрошення Президента України приїхав відомий американський актор

 

Сьогодні відвідав Київ знаменитий голлівудський актор і режисер Том Круз. Як стало відомо, артист прибув в Україну на запрошення президента Володимира Зеленського. Зокрема повідомляється, що український лідер зустрівся зі світовою знаменитістю в Офісі президента.

 

Том Круз

 

Круз повідомив Зеленському, що зацікавився українськими локаціями для зйомок свого кінопроекту, повідомили в прес-службі ОПУ. «Це стало ще однією причиною, щоб відвідати нашу країну. Президент України зі свого боку розповів гостю про власний досвід роботи в кіно», — йдеться в повідомленні.

Зеленський також розповів Крузу про те, що парламент нещодавно прийняв закон про компенсації іноземним виробникам, які знімають фільми в Україні. «Глава держави висловив переконання, що цей закон зробить Україну інвестиційно привабливою для потужних світових кіновиробників», — відзначили в ОПУ.

Крім цього, Володимир Зеленський опублікував кілька фото з Крузом у себе на сторінці в «Фейсбук».

«Запросив його в Україну, щоб він своїми очима побачив, скільки в нашій неймовірній країні цікавих локацій для створення кіно: сучасні урбаністичні пейзажі, старе місто, залишки радянського минулого, тихі і затишні хутори, фантастичні мальовничі краєвиди», — написав президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський зустрічався з Ештон Катчером і Мілою Куніс, знаменитими голлівудськими акторами. Відзначимо, актори відвідали 16-ту щорічну зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) в Києві.

 

Відео Youtube In time Ukraine