«Ты как с президентом разговариваешь, гн*да!»: На «Лізі сміху» «жорстко» висміяли Володимира Зеленського. Відео

«Ты как с президентом разговариваешь, гн*да!»: На «Лізі сміху» «жорстко» висміяли Володимира Зеленського.

 

В інтернеті було опубліковане відео, де на передачі «Ліга сміху» Марк Куцевалов і Ігор Ласточкин посміялися над президентом України Володимиром Зеленським.

 

На «Лізі сміху»
На «Лізі сміху» «жорстко» висміяли Володимира Зеленського

 

Цей номер на Кубку Чемпіонів в Одесі назвали «Волохатий перець на прийомі у президента». Коміки розіграли сцену, де вони йдуть до Зеленському попросити про одне прохання.

У дверях гумористи забарилися, бо президент попросив почекати. Далі актори репетирують, з якою промовою звернутися до глави держави. Куцевалов попросив: «Стій, мені потрібно волосся на перці причесати». Зал, де сидів сам Зеленський з дружиною Оленою, вибухнув реготом.

Далі актори почали підлизуватися до глави держави. «Звичайно, я знаю, як ти його любиш (почав говорити Куцевалов). Я пам’ятаю, ти по вулиці йшов і побачив плакат з його зображенням. І потім пішов дощ, ти зняв куртку і накрив плакат.

 Тоді ще син твій промок, а плаката немає», — говорив він. «А нафіга мені син! У мене Зеленський є», — почав кричати Ласточкин, після чого на колінах поповз до кабінету президента, але там виявився їхній колега по сцені. Після цього актори вирішили провести репетицію сценки, як ніби-то один з них президент, а інший просить щось.

 «На коліна, насекоме! І ноги мені цілуй! Який я тобі собака? Ти як з президентом розмовляєш, гн*да! Ах, ти мене не послухався! А ну спробуй-но ляща президентського», — кричав Куцевалов, отримуючи стусани від колеги.

 

Відео Youtube Лига Смеха