«Може, вас в список взяти? Все чисто?»: Зеленський влаштував активну перепалку з журналісткою «Прямого». Відео

«Може, вас в список взяти? Все чисто?»: Зеленський влаштував активну перепалку з журналісткою «Прямого»

 

Український президент Володимир Зеленський затіяв сварку з журналісткою на з’їзді політичної партії «Слуга нарду». Цей випадок мав місце «за лаштунками», відповідний ролик розміщений на YouTube-каналі «Громадського ТБ Донбасу».

 

Може, вас в список
Може, вас в список взяти? Все чисто?»
З ким саме спілкувався глава держави точно неясно. Втім, на кадрах можна почути, як він озвучував ім’я Христина.  Перепалка, швидше за все, сталася з журналісткою «Прямого», з яким, як відомо, у Зеленського непрості відносини.

 

«Христина, знаєте, про що я подумав? Може треба було вас взяти в список? Щоб ви відразу розуміли, що відбувається. Ви б контролювали мене», — сказав Зеленський.

 

У відповідь на це журналістка сказала, що хоче контролювати владу, так як вона постійно змінюється, а професія журналіста залишається. «Дякую за вашу роботу. Але все чисто? Дякую», — жартома відповів гарант.

 

Нагадаемо що Володимир Зеленський відкрив з’їзд партії «Слуга народу» в Києві в Національному ботанічному саду імені Гришка. «Це точно моя мова? Чи не Петра Олексійовича Порошенка? Так, точно, наша, ми готувалися », – заявив Зеленський.

 

Відео Youtube Общественное ТВ Донбасса

Джерело інформації: replyua.net