«Може, вас в список взяти? Все чисто?»: Зеленський влаштував активну перепалку з журналісткою «Прямого». Відео

 

«Може, вас в список взяти? Все чисто?»: Зеленський влаштував активну перепалку з журналісткою «Прямого»

 
Український президент Володимир Зеленський затіяв сварку з журналісткою на з’їзді політичної партії «Слуга нарду». Цей випадок мав місце «за лаштунками», відповідний ролик розміщений на YouTube-каналі «Громадського ТБ Донбасу».
 
Може, вас в список
Може, вас в список взяти? Все чисто?»
З ким саме спілкувався глава держави точно неясно. Втім, на кадрах можна почути, як він озвучував ім’я Христина.  Перепалка, швидше за все, сталася з журналісткою «Прямого», з яким, як відомо, у Зеленського непрості відносини.
 
«Христина, знаєте, про що я подумав? Може треба було вас взяти в список? Щоб ви відразу розуміли, що відбувається. Ви б контролювали мене», — сказав Зеленський.
 
У відповідь на це журналістка сказала, що хоче контролювати владу, так як вона постійно змінюється, а професія журналіста залишається. «Дякую за вашу роботу. Але все чисто? Дякую», — жартома відповів гарант.
 
Нагадаемо що Володимир Зеленський відкрив з’їзд партії «Слуга народу» в Києві в Національному ботанічному саду імені Гришка. «Це точно моя мова? Чи не Петра Олексійовича Порошенка? Так, точно, наша, ми готувалися », – заявив Зеленський.
  Відео Youtube Общественное ТВ Донбасса
Джерело інформації: replyua.net

 

 

Кошевой: «Не надо человеку указывать, на каком языке ему говорить» Так хто агресор? Партія «Слуга народу» потрапила в конфуз через РФ. Відео