Мосейчук жорстко пройшлася по команді Порошенко

У вчорашній програмі «Право на владу», яка виходить на каналі «1 + 1», телеведуча каналу Наталія Мосейчук не витримала брехні представника минулої влади Герасимова Артура і висловила всю правду в очі.

 Мосейчук жорстко пройшлася по команді Порошенко Мосейчук жорстко пройшлася по команді Порошенко

У прямому ефірі запрошені онлайн гості студії обговорювали по скайпу проблеми медицини в Україні. Слово взяв депутат партії «Європейська солідарність» Артур Герасимов, і піддав жорсткій критиці нові кроки нинішньої влади і ситуації з медициною.

«Все робиться неправильно … кругом хаос в медицині … лікарів не захищають, у них немає нічого», — почав істерику Герасимов, не забуваючи хвалити фонд Порошенко і колишнього міністра Супрун.

«Давайте, щоб я не била нижче пояса, — ця медицина дісталася від вас. І сьогодні колишня в.о. міністерства охорони здоров’я розповідає, чи можна займатися сексом під час коронавіруса. Ну на голову не налазить. Вибачте, це те, що рве просто на шматки», — різко обірвала хвалебні слова депутата Наталія Мосейчук.

 Відмінні, і в той же час ганебні, слова для колишньої влади Порошенко висловив далі в програмі депутат партії «Слуга народу» Олександр Дубинський.

 

 джерело

Як ми вже повідомляли, в мережі інтернет був опублікований ролик 22-річної давності з екс-президентом України Петром Порошенко. На відео ще молодий бізнесмен проводить «Козацький урок» в школі міста Вінниця: Відео з Порошенком 1998 року, де він доводить, що не є торгашем