Мережу потрясли ціни в новій кав’ярні Порошенко: Солодощі від 75 гривень

 

Мережу потрясли ціни в новій кав’ярні Порошенко: Солодощі від 75 гривень

 
«Roshen» це кондитерська компанія, яка належить минулому президенту України Петру Порошенко, відкрила в столиці нове власне кафе. Цінники в новому закладі дуже не сподобалися відвідувачам, про це передає NewsOboz з посиланням на видання Gazeta.ua.
  ціни в новій кав'ярні Порошенко

   
«У Києві відкрили перше кафе нової мережі «Nice On Cafe», яка належить Петру Порошенко. У меню кафе присутні гарячі і холодні страви і напої, а з солодкого пропонуються іспанські блюда-Чуррос. Ціна одної порції чурроса разом з соусом — 75 гривень.», — написав блогер Михайло Шнайдер.
   
За словами блогера, середньої пенсії простого українця вистачить тільки на 20 порцій вишуканого іспанського десерту, який пропонує Петро Порошенко.
    ціни в новій кав'ярні Порошенко    
Нагадаємо що «Roshen» це один з найбільших світових виробників кондитерських виробів. До цієї корпорації входять Київська, Кременчуцька фабрики, у Вінниці 2 виробничі майданчики і молочний завод, також є фабрики в Угорщині та Литві.
    ціни в новій кав'ярні Порошенко

Ціни в новій кав’ярні Порошенко

 

 

Номінувати Зеленського на Нобелівську премію закликали в Росії Горбачова. Відео Клинт Иствуд помер?: Смерть режисера і актора просто потрясла користувачів соціальних мереж. Відео