«Корона не жмет?»: Мер Києва Віталій Кличко порівняв себе з англійською королевою

 

«Корона не жмет?»: Мер Києва Віталій Кличко порівняв себе з англійською королевою

     
Мер Києва Віталій Кличко порівняв себе з англійською королевою, заявивши, що скоро, ймовірно, не матиме виконавчої влади в місті і ніяк не зможе вплинути на те, що відбувається. Про це Кличко розповів в інтерв’ю виданню «РБК-Україна», опублікованому в п’ятницю, 2 серпня.
   
Мер Києва
Мер Києва Віталій Кличко порівняв себе з англійською королевою

   
«Коли мер міста не має виконавчої влади, тобто впливу на бюджет столиці, на реалізацію проектів, з якими він йшов на вибори, — це абсурд … Яке це самоврядування, коли мер міста, якого вибирають кияни, стає «англійською королевою», просто людиною, яка може покладати квіти, розрізати стрічки, але не має впливу на процеси, які відбуваються в місті? »- заявив Кличко.
   
Він також підкреслив, що «Київська міська рада протягом останніх п’яти років була одним з найефективніших за кількістю прийнятих рішень».
   
Нагадаемо шо президент  Володимир Зеленський  24 липня звернувся до уряду України з проханням звільнити  Віталія Кличка  з посади керівника Київської міської державної адміністрації (КМДА). У той же день на вулицю Грушевського був направлений необхідний документ.
 
 
Кличко, який керує Києвом з червня 2014 року, залишати свій пост не планує. За його словами, поділ посад мера і глави КМДА неконституційно і означає введення в столиці двовладдя.

 

Читайте повне інтерв’ю Віталія Кличка за посиланням: РБК-Украина

   

Кличко VS Зеленський: хто переможе в поєдинку за Київ?

Відео Youtube Телеканал ICTV

 

 

«Заявления написали все!»: Зеленський вперше прокоментував «відставку» Богдана. Відео Глава Офісу президента Богдан написав заяву про відставку. Відео
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com