Мер Черкас пригрозив Зеленському

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко на своїй сторінці в Facebook 2 травня опублікував відеозвернення до президента Володимира Зеленського, заявивши, що місто буде чинити опір діям центральної влади та готовий об’єднати в цьому всю Україну.

Мер Черкас пригрозив Зеленському
Мер Черкас пригрозив Зеленському

Як відомо у четвер, 30 квітня, Черкаська міськрада зняла деякі карантинні обмеження всупереч рішенню уряду країни. У відповідь Володимир Зеленський і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков  пригрозили Бондаренко наслідками. Нацполіція почала розслідування кримінальної справи.

У відповідному зверненні мер Черкас заявив, що в разі переслідування готовий чинити опір.

«Черкаси будуть чинити опір, запам’ятайте, пане президенте. Якщо потрібно буде об’єднати Україну, ми об’єднаємо Україну», — сказав Бондаренко.

Він додав, що місто готове повернутися на карантин, але тільки в тому випадку, якщо глава держави проявить рівне ставлення до всіх, в тому числі до своїх депутатів-кнопкодавів і однопартійців-бізнесменів, які порушують карантин.

Судячи з усього, Бондаренко має на увазі депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка, чий київський ресторан був начебто викритий в роботі під час карантинної заборони.

 

Джерело

Як ми уже повідомляли, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв жорстко відреагувати на рішення виконкому Черкаської міськради про відкриття магазинів і літніх терас кафе в умовах пандемії коронавірусу: Ви загралися” – Арсен Аваков

 

© 2022 UA.STENA.INFO
Наверх
Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Наші контакти: ua.stena.info@gmail.com