«Я пишаюся що він є моїм кумом»: Медведчук про кумівство з Путіним. Відео

 

«Я пишаюся що він є моїм кумом»: Медведчук про кумівство з Путіним

Глава політради «ОПЗЖ» Віктор Медведчук пишається тим, що ЗМІ згадують у своїх публікаціях його кумівство з президентом РФ Володимиром Путіним.

Журналіст запитав Медведчука, чи не зачіпають його такі уточнення в ЗМІ.

Медведчук про кумівство з Путіним
Медведчук про кумівство з Путіним

«Я пишаюся цим. Я вважаю, що така людина як Путін, до якого я ставлюся з величезною повагою, ціную його гідність як державного діяча, як керівника РФ. І ця людина колись погодиться стати хрещеним батьком нашої доньки Дарини. Я вважаю, що була надана висока честь нашої сім’ї. І я, і моя дружина Оксана Марченко пишаємося тим, що він є кумом», — заявив Медведчук.

Також Медведчук повідомив, що погодився б на кумівство з Путіним, незалежно від ситуації в Україні.

«З пісні слів не викинеш. Якщо ви хочете запитати: «Якби ви знали, що буде в Україні, ви б погодилися на це чи ні? Але, по-перше, я не знав, що буде в Україні, а по-друге, я б погодився. Для того, щоб прибрати будь-які спекуляції на цю тему», — сказав політик.

Медведчук підкреслив, що він з сім’єю дуже пишається і продовжує шанувати виявлену довіру. За словами політика, Путін цікавиться своєю хрещеницею і час від часу зустрічається з нею.

«Він нормальний хресний. Завжди вітає з Днем народження, дарує подарунки. Щорічно ми зустрічаємося. Він зустрічається з нею, ми зустрічаємося сім’єю. Я зустрічаюся частіше, сім’я — рідше. Але ці зв’язки продовжують мати місце», — розповів він.

Відео Анатолий Шарий

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Що Ви хочете від того майдану, дайте Зеленському шанс": Кравчук в прямому ефірі розніс Вакарчука з Парубієм