Машину дяді Жори пограбували, з’явилися перші кадри події. Відео

Машину дяді Жори пограбували, з’явилися перші кадри події

 

Знаменитий український шоумен і комік Вадим Мічковськийбільш відомий під псевдонімом дядя Жорарозказав про пограбування.

 

Машину дяді Жори

Машину дяді Жори пограбували

 

 

По словах знаменитостіневідомі розбили заднє скло у його машині, припаркованого біля будинку на Позняках в Києвіі вкрали звідти спортивну сумку.

 

Машину дяді Жори
Машину дяді Жори пограбували
«Для мене ранок видався не дуже веселий. Злі люди розбили скло і вкрали сумку! Причому сумка була спортивна, тому, якщо побачите чувака з синьою сумкою «adidas» і в помаранчевих кросівках NB — це, можливо, він … воно! Висновок для всіх  не залишайте сумки в авто і залишайте машину на стоянці. Бажаю не потрапляти в таку неприємність. Всім удачі і хорошого дня! », — розповів Вадим у своєму пості.

 

У коментарях передплатники знаменитості співчувають цього неприємного інциденту і діляться своїми історіями пограбувань автоТакож в коментарях засвітився знаменитий ресторатор і шоумен Микола Тищенкоякий залишив двозначний смайлик у відповідь на подію.

Відео Instagram dyadya_jora

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Утро началось не очень весело ???‍♂️ злые людишки разбили стекло и украли сумку! ? Причём спортивную?‍♂️? поэтому, если увидите чувака с синей сумкой adidas и в оранжевых кроссовках NB -то это возможно он.. оно! Вывод для всех- не оставляйте сумки в авто и ставьте авто на стоянку☝️ Желаю не попадать в такие ситуации) Всем удачи и хорошего дня!!!)? #дядяжора #утро #авто #проблема

Публикация от ДЯДЯ ЖОРА — ВЕДУЩИЙ праздника? (@dyadya_jora)