MARUV потрапила в новий скандал через питання про Крим. Відео

MARUV потрапила в новий скандал через питання про Крим

 

 Співачка яка нещодавно порадувала шанувальників красивою фотосесією , потрапила в новий скандал перед першим сольним концертом в Києві (концерт пройшов у п’ятницю, 14 червня).

 

MARUV потрапила в новий скандал
MARUV потрапила в новий скандал через питання про Крим
Спочатку вона шокувала присутніх проукраїнських журналістів відмовою відповідати на пряме запитання про приналежність Криму, а потім проігнорувала інші питання.

 

Скандал спровокував журналіст телеканалу «1 + 1». Після того, як MARUV попросила поставити їй інше питання, він проігнорував прохання і повторив питання про Крим знову. Після цього співачка розвернулася, і махнувши рукою, сказала пресі: «Все, пока!».

 

Перший сольний концерт Maruv в Києві
Перший сольний концерт Maruv в Києві
Журналісти так і не змогли прийти до єдиної думки, чи була поведінка співачки адекватною. Одні представники преси нагадували, що вона не раз вже відповідала, що Крим  це Україна. При цьому їх колеги заявили, що в артистки повинна бути чітка позиція з цього приводу і вона повинна вміти відповідати на всі питання ЗМІ.
Варто також зазначити, що MARUV зовсім недавно виступала в Москві, на сцені російської премії Муз ТВ-2019. Саме тому її концерт в Києві 14 червня проходив в умовах підвищеної готовності правоохоронців — наприклад, дві поліцейські машини чергували біля концертного майданчика.

 

 

Перший сольний концерт в Києві!

Відео Youtube Вадим Васин

На концерті співачка розбила гітару!

Відео Youtube YULA INFO

MARUV під цим псевдонімом виступає українська співачка Анна Корсун. Меломанам артистка відома ще за творчістю в складі групи «The Pringlez», яка завоювала 3-е місце в російському музичному конкурсі «Нова хвиля—2015». З 2018 року виступає сольно, взявши на озброєння звучний псевдонім MARUV і яскравий образ жінки-вамп.

 

Анна народилася 15 лютого 1992 в Павлограді. У цьому місті пройшло її дитинство. Дівчинка навчалася в загальноосвітніх школах №10 та №14, відвідувала дитячу музичну школу №1, де вперше проявила талант вокалістки. Також, будучи підлітком, займалася танцями, входила в творчий колектив «Лік», з яким гастролювала по містах України.

 

Анна Корсун
Анна Корсун