Марув ошелешила всіх в «Танцях із зірками», в мережі суперечки: «Таке враження, що придумують на ходу»

Марув ошелешила всіх в «Танцях із зірками», в мережі суперечки: «Таке враження, що придумують на ходу»

 

Одна з найбільш епатажних співачок українського шоу-бізнесу, учасниця проекту «Танці з зірками» Maruv (Анна Корсун) в черговий раз запалила на паркеті шоу. Так, знаменитість разом зі своїм партнером виконали пасодобль під пісню «Bomfunk MC’s — Freestyler».

 

Марув

 

Maruv вийшла на паркет в леопардового капелюсі і шубі, синіх легінси і сріблястих ботфортах. Відзначимо, Катерина Кухар, Влад Яма і Монатік оцінили танець Maruv в 10 балів. А ось Франциско Гомес поставив парі всього п’ять балів, при цьому закликав співачку нарешті показувати танці на паркеті.

 

«І ржачно .. Але і 5 справедлива оцінка. У мене дилема»,«Таке враження, що придумують на ходу, ржачно»,«Як десятки поставили? Я думала за такий танець журі їх почне зливати»,« Це не Maruv, а вогнище якесь! Таке тільки вона може придумати»,«Клас! Неначе повернулася в 90-е! Справжні образи! Марув — акторський талант і режисерські здібності!»,«Згодна з Франциско. 5 це саме та оцінка, на яку заслуговує цей танець.

 

 

Я люблю Maruv, але це було відверто погано. Не розумію, за що інші судді поставили по 10 ??? Сподіваюся, до наступного ефіру Анька одумається і підготує щось дійсно варте»,«Якби це була не Maruv, а менш відома персона, то цей номер вже всі називали б якщо не гіршим, то одним з»,«Обожнюю цю пару! Це відрив, я давно так не сміялася», — відреагували на виступ Maruv користувачі мережі.

 

Відео Youtube Танці з зірками