Маразм ДНЯ: Тимошенко — про водохресне купання: Іоанн Хреститель та Ісус в ополонку зроду не стрибали

Юлія Тимошенко — про водохресне купання: Іоанн Хреститель та Ісус в ополонку зроду не стрибали

 

Лідер партії «Батьковщина» Юлія Тимошенко заявила, що не бачить особливого сенсу в водохресних купаннях. Про це вона написала в Фейсбуці.

Політик зазначила, що через потепління в Україні замерзлих річок дуже мало, тому не у всіх є можливість підтримати традиції. Тимошенко вважає, що це не біда, тому що «ні Іоанн Хреститель, ні сам Ісус в ополонку зроду не стрибали і навіть льоду не бачили», оскільки жили в іншому кліматі.

 

Тимошенко - про водохресне купання

 

Разом з тим голова партії порадила співвітчизникам шукатиме віру «в собі, а не в крижаній воді».

«Хрещення (разом зі пірнанням) в якійсь мірі асоціюється з оновленням, переродженням, готовністю до нового життя. І в цьому контексті мені хотілося б сказати українцям таке. Ми завжди готові до іспиту, випробувань і нового життя. Ми звикли жити важко, непросто, бідно. Нам видається — це норма» — заявили Тимошенко.

Але як відзначають користувачі що для самої Юлії Тимошенко навряд чи бідність є нормою.

 

Тимошенко — про водохресне купання

 

Як ми уже повідомляли Юлія Тимошенко нещодавно закатала бабську істерику на президента: “Нехай повертаються у свої 95-ті квартали”. Відео

 

 

В цей день не витримав бетон: Україна і президент вшановують кіборгів. Відео «Ось і догрався!»: Слідчі ГБР заявили що приведуть силою на допит експрезидента Петра Порошенка. Відео