Люди Януковича «внедряются» на Донбасc: соратники екс-президента займають «ключові» пости в «ДНР». ВІДЕО

 

Люди Януковича «внедряются» на Донбасc: соратники екс-президента займають «ключові» пости в «ДНР»

  Цілком можливо, що скоро «міцні господарники» з оточення втікача до Росії екс-президента України Віктора Януковича займуть всі, або майже всі ключові посади в окупаційних «адміністрації» «ДНР» і «ЛНР».   Не виключено і повернення  і самого екс-президента, відзначають «Донбас. Реалії» в програмі, присвяченій якраз можливого реваншу «регіоналів» на окупованій частині Донбасу, передає » Діалог.UA «.   Так, чимало донеччан, як показало опитування, проведене авторами программи, вважають Януковича зрадником і політичним трупом, кажуть, що в тому ж Донецьку йому навряд чи будуть раді. Але кого і коли в Росії хвилювала думка простих жителів окупованих територій?   Хто і коли з ними радився? Напевно за погодженням з кремлівськими кураторами на територію «ДНР» потроху повертаються люди, пов’язані з сім’єю і оточенням екс-президента, заочно засудженого українським судом на 13 років позбавлення волі за держзраду.  
Люди Януковича "внедряются" на Донбасc
Роман Храменков
  Так, недавно головою окупаційної «адміністрації» Єнакієве став Роман Храменков — чоловік племінниці Людмили Янукович — офіційної дружини екс-президента, що живе зараз в окупованому Росією Криму.   А в Горлівці з’явився Армен Саркісян, зараз позиціонує себе як благодійника і мецената. Але в місті його набагато краще знають як кримінального авторитета Армена Горлівського — людини з найближчого оточення Юрія Іванющенка — одіозного нардепа-регіонала.   Українські аналітики вважають, що максимально можливий швидкий «десант» екс-регіоналів на окуповані території Донбасу матиме на меті відродження промисловості регіону. Можливо, в Кремлі вирішили зробити ставку на колишній досвід цих людей і доручити їм перетворити окуповані території, що стали вже серйозною тягарем для Росії, в хоча б щодо самодостатні економічно.   Y outube Радіо Свобода Україна

 

 

В Хмельницкой области учительница снимала с детей трусы и смотрела, как девушки ходят в туалет.… Конфуз в Кропивницкому: чиновник во время совещания громко включил «клубничку»