Люди Януковича «внедряются» на Донбасc: соратники екс-президента займають «ключові» пости в «ДНР». ВІДЕО

Люди Януковича «внедряются» на Донбасc: соратники екс-президента займають «ключові» пости в «ДНР»

 

Цілком можливо, що скоро «міцні господарники» з оточення втікача до Росії екс-президента України Віктора Януковича займуть всі, або майже всі ключові посади в окупаційних «адміністрації» «ДНР» і «ЛНР».

 

Не виключено і повернення  і самого екс-президента, відзначають «Донбас. Реалії» в програмі, присвяченій якраз можливого реваншу «регіоналів» на окупованій частині Донбасу, передає » Діалог.UA «.

 

Так, чимало донеччан, як показало опитування, проведене авторами программи, вважають Януковича зрадником і політичним трупом, кажуть, що в тому ж Донецьку йому навряд чи будуть раді. Але кого і коли в Росії хвилювала думка простих жителів окупованих територій?

 

Хто і коли з ними радився? Напевно за погодженням з кремлівськими кураторами на територію «ДНР» потроху повертаються люди, пов’язані з сім’єю і оточенням екс-президента, заочно засудженого українським судом на 13 років позбавлення волі за держзраду.

 

Люди Януковича "внедряются" на Донбасc
Роман Храменков

 

Так, недавно головою окупаційної «адміністрації» Єнакієве став Роман Храменков — чоловік племінниці Людмили Янукович — офіційної дружини екс-президента, що живе зараз в окупованому Росією Криму.

 

А в Горлівці з’явився Армен Саркісян, зараз позиціонує себе як благодійника і мецената. Але в місті його набагато краще знають як кримінального авторитета Армена Горлівського — людини з найближчого оточення Юрія Іванющенка — одіозного нардепа-регіонала.

 

Українські аналітики вважають, що максимально можливий швидкий «десант» екс-регіоналів на окуповані території Донбасу матиме на меті відродження промисловості регіону. Можливо, в Кремлі вирішили зробити ставку на колишній досвід цих людей і доручити їм перетворити окуповані території, що стали вже серйозною тягарем для Росії, в хоча б щодо самодостатні економічно.

 

Y outube Радіо Свобода Україна