Ляшко «растер» Кучму в «порошок»: його пропозиції по Донбасу просто нестерпні. Відео

Ляшко «растер» Кучму в «порошок»: його пропозиції по Донбасу просто нестерпні

 

Керівник «Радикальної партії» Олег Ляшко негативно відреагував на пропозиції другого президента України Леоніда Кучми, які він зробив щодо Донбасу.

 

Зокрема, Олег Ляшко, коментуючи заяви Кучми, пов’язані з тим, щоб припинити вести вогонь у відповідь обстрілу бойовиків на Сході України, заявив, що такі поради є поганими. Такі поради, за словами головного радикала України, призведуть до втрати українських військових.

 

Ляшко
Ляшко «растер» Кучму в «порошок»
 «Іншими словами, нехай наших людей вбивають, а вони оборонятися навіть не будуть. Такі пропозиції дурні », — заявив Ляшко. Крім іншого він стверджує, що політика капітуляції до світу не приведе.

 

Головний радикал країни зазначив, що переговори повинні переслідувати одну-єдину мету, яка полягає в поверненні територій під контроль уряду України, а також відновлення миру. Крім іншого, глава «Радикальної партії» акцентував свою увагу на тому, що захист життя українських військових має бути пріоритетом для кожного політика в Україні.

 

«Але якщо вони стверджують , що наші воїни зобов’язані підняти руки і мовчати, коли їх вбивають, то таких політиків треба гнати в шию», — підсумував він.

 

Відео Youtube Олег Ляшко

Джерело інформації: replyua.net