Лукашенко вперше відреагував на протести

Новина що Олександр Лукашенко знову потрапляє на пост президента Білорусі розгнівала громадян, які вийшли на масові акції протесту і вступили в конфронтацію зі співробітниками поліції. 

Нещодавно Лукашенко дав перший коментар з цього питання. Про це повідомляє видання «UkrainianWall».

Лукашенко вперше відреагував на протести
Лукашенко вперше відреагував на протести

Лукашенко заявив, що він би погодився на діалог, якби до нього безпосередньо звернулися люди зі своєю позицією, а в результаті вийшла тільки спроба державного перевороту.

Білоруський президент засудив провокації, що проводяться в інтернеті, і зазначив, що те, що спробували зробити громадяни Білорусі схоже на спробу повалити владу, а якби це у них вийшло, вони б не дочекалися того, що Лукашенко «почне цілувати пісок, по якому вони бродили «.

Крім цього, Олександр Лукашенко прокоментував і безпосередньо сутички з поліцією і заявив, що якщо протестуючі «хочуть мордобою», то в разі чого він готовий увергнути країну в хаос. При цьому він наполіг на тому, щоб вести конструктивний діалог.

 Якщо ж учасники протесту продовжать боротися проти системи та «спробувати навіть ввергнути країну в хаос і дестабілізувати», то вони можуть розраховувати на миттєвий відповідь від Лукашенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Дочка Назарбаєва назвала дітей-інвалідів «виродками» і запропонувала водити екскурсії в дитбудинки. Відео

Як ми повідомляли раніше, під час сутичок протестувальників з міліцією в Мінську автозак білоруських силовиків протаранив натовп активістів. За інформацією світових ЗМІ чоловік який потрапив під колеса вантажівки загинув на місці, ще четверо осіб перебуває в реанімації. Відео