У Харкові зустрічають літак з Ухані, а біля госпіталю під Полтавою вже йдуть зіткнення жителів і поліції. Відео

У Харкові зустрічають літак з Ухані, а біля госпіталю під Полтавою вже йдуть зіткнення жителів і поліції

У Харкові зустрічають літак з Ухані

Медики в аеропорту Харкова вже в захисному одязі.

Україна сьогодні, 20 лютого, очікує прибуття з китайського Ухань лайнера з нашими евакуйованими співгромадянами . Місце приземлення поки залишається засекреченим, але в аеропорту Харкова медики і силовики готуються зустрічати літак.

Знімки в Facebook виклав видання NewsRoom.

У Харкові зустрічають літак з УханіУ Харкові зустрічають літак з УханіУ Харкові зустрічають літак з Ухані

Фото: facebook.com

Тим часом, зараз при в’їзді до Нових Санжар Полтавської області відбуваються зіткнення місцевих жителів з поліцією. Жителям міста стало відомо, що евакуйованих з Китаю українців везуть в Санжари, в якому госпіталь знаходиться в центрі міста.

Літак з Ухані

Але за останніми даними літак з евакуйованими з Ухань українцями і громадянами інших держав, покружлявши над Харковом, тримає курс на Київ.

Судячи з інформаційного табло в аеропорту «Бориспіль», прибуття літака очікується о 09:37. До цього борт з невідомої причини здійснив понад 30 кіл над Харківською областю.

Джерело інформації: strana.ua

 

Володимир Зеленський просто в не собі від злості: СБУ вже знає імена замовників сьогоднішніх провокацій  Депутат партії Порошенко назвав відправку українців з Китаю до Львова  «помстою Зеленського»
© 2022 UA.STENA.INFO
Наверх
Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Наші контакти: ua.stena.info@gmail.com