Кремль запанікував: Жителі російського міста масово попросилися під крило Канади. Відео

 

Кремль запанікував: Жителі російського міста масово попросилися під крило Канади

 
В Росії населення російського Кузбасу звернулося до прем’єр-міністра Канади Джастіну Трюдо з проханням надати їм притулок. Так, росіяни пояснили своє завзяття потрапити під крило іншої держави.
 
Кремль
Кремль запанікував: Жителі російського міста масово попросилися під крило Канади
Зокрема, вони поскаржилися на несприятливі екологічні обставини, у зв’язку з чим зростає ризик онкологічних захворювань. На дане звернення відреагував губернатор Кемеровської області Сергій Цивільов, який розкритикував земляків.
 
«Прем’єр-міністр Канади не допоможе. Нічого від цього не зміниться. Але ці люди дискредитували Кузбас. Дискредитували Російську Федерацію. Вони спрацювали не на конструктив, вони спрацювали на негатив », — обурився він.
 
Водночас український журналіст Денис Казанський виклав в мережі відповідне відео, закликавши показати його жителям ОРДЛО, які стоять в черзі за російськими паспортами.
 
«Жителі Кузбасу записали звернення до влади Канади з проханням надати їм притулок і забрати з Росії. Це відео треба в ОРДЛО крутити, де люди сьогодні стоять в чергах за російськими паспортами. Нехай бачать, як виглядає реальне життя в РФ », — написав він.
  Відео Youtube Denis Kazanskyi
Джерело інформації: replyua.net

 

 

Українська народна забава — «перевір кандидата» — Як перевірити кандидата на добропорядність?. Відео Як Зеленський спостерігав на морі за проведенням спільних навчань Морської охорони. Відео