Кремль запанікував: Жителі російського міста масово попросилися під крило Канади. Відео

Кремль запанікував: Жителі російського міста масово попросилися під крило Канади

 

В Росії населення російського Кузбасу звернулося до прем’єр-міністра Канади Джастіну Трюдо з проханням надати їм притулок. Так, росіяни пояснили своє завзяття потрапити під крило іншої держави.

 

Кремль
Кремль запанікував: Жителі російського міста масово попросилися під крило Канади
Зокрема, вони поскаржилися на несприятливі екологічні обставини, у зв’язку з чим зростає ризик онкологічних захворювань. На дане звернення відреагував губернатор Кемеровської області Сергій Цивільов, який розкритикував земляків.

 

«Прем’єр-міністр Канади не допоможе. Нічого від цього не зміниться. Але ці люди дискредитували Кузбас. Дискредитували Російську Федерацію. Вони спрацювали не на конструктив, вони спрацювали на негатив », — обурився він.

 

Водночас український журналіст Денис Казанський виклав в мережі відповідне відео, закликавши показати його жителям ОРДЛО, які стоять в черзі за російськими паспортами.

 

«Жителі Кузбасу записали звернення до влади Канади з проханням надати їм притулок і забрати з Росії. Це відео треба в ОРДЛО крутити, де люди сьогодні стоять в чергах за російськими паспортами. Нехай бачать, як виглядає реальне життя в РФ », — написав він.

 

Відео Youtube Denis Kazanskyi

Джерело інформації: replyua.net