Кремль убрал Доренко?: У Москві в ДТП загинув російський журналіст Сергій Доренко. Відео

 

Кремль убрал Доренко?: У Москві в ДТП загинув російський журналіст Сергій Доренко

 
Сьогодні, 9 травня, в Москві в смертельну ДТП потрапив відомий російський журналіст Сергій Доренко. Повідомляється, що чоловік їхав на мотоциклі і раптово впав на дорогу, передає replyua.net з посиланням на 5 канал. За попередніми даними, 59-річний чоловік пережив клінічну смерть, але лікарі не змогли врятувати йому життя.
 
Кремль убрал Доренко
Кремль убрал Доренко?: У Москві в ДТП загинув російський журналіст Сергій Доренко

«Попередньо висновок — відчув себе погано, не зміг впоратися з транспортним засобом», — сказано в повідомленні. Нагадаємо, Сергій Доренко був скандальним російським журналістом. В одному з останніх своїх інтерв’ю він жорстко висловився на адресу РФ, назвавши її «оттр * ханною з * кой».
 
«Я подумав, що Росії, яка вся оттр * ханная … Єльцин — він же такий селюк був! Росія вся оттр * ханная всякими людьми, які намотували їй коси на кулак і дерли її ззаду. Така Росія заслужила брата-солдата. Брат-солдат — це Путін. Ось ця оттр * ханная дівка з косою на кулаці у чужого мужика, вона хоче, щоб приїхав брат-солдат і не дер її, а впрягся.
 
 Щоб братан-солдат прийшов! І ось цю фішку треба було нашептати їй, з * ке … Приїде братан і реально впряжется за тебе! Я відчув цю концепцію », — розповідав він.
   Відео Youtube Мария Лихачева Джерело інформації: replyua.net

 

 

«Я не голосував за вас, але допоможіть»: Зеленського несподівано застали в київській піцерії. Відео Примирення радянського солдата із зв’язковою УПА: Зеленський опублікував потужне привітання.