Кремль убрал Доренко?: У Москві в ДТП загинув російський журналіст Сергій Доренко. Відео

Кремль убрал Доренко?: У Москві в ДТП загинув російський журналіст Сергій Доренко

 

Сьогодні, 9 травня, в Москві в смертельну ДТП потрапив відомий російський журналіст Сергій Доренко. Повідомляється, що чоловік їхав на мотоциклі і раптово впав на дорогу, передає replyua.net з посиланням на 5 канал. За попередніми даними, 59-річний чоловік пережив клінічну смерть, але лікарі не змогли врятувати йому життя.

 

Кремль убрал Доренко
Кремль убрал Доренко?: У Москві в ДТП загинув російський журналіст Сергій Доренко
«Попередньо висновок — відчув себе погано, не зміг впоратися з транспортним засобом», — сказано в повідомленні. Нагадаємо, Сергій Доренко був скандальним російським журналістом. В одному з останніх своїх інтерв’ю він жорстко висловився на адресу РФ, назвавши її «оттр * ханною з * кой».

 

«Я подумав, що Росії, яка вся оттр * ханная … Єльцин — він же такий селюк був! Росія вся оттр * ханная всякими людьми, які намотували їй коси на кулак і дерли її ззаду. Така Росія заслужила брата-солдата. Брат-солдат — це Путін. Ось ця оттр * ханная дівка з косою на кулаці у чужого мужика, вона хоче, щоб приїхав брат-солдат і не дер її, а впрягся.

 

 Щоб братан-солдат прийшов! І ось цю фішку треба було нашептати їй, з * ке … Приїде братан і реально впряжется за тебе! Я відчув цю концепцію », — розповідав він.

 

 Відео Youtube Мария Лихачева

Джерело інформації: replyua.net