Кравчук на РашаТВ оскандалився заграванням з окупантами: «Україна не буде воювати з Росією!». Відео

Кравчук на РашаТВ оскандалився заграванням з окупантами: «Україна не буде воювати з Росією!»

 

 

Перший президент України Леонід Кравчук під час виступу в ефірі російського пропагандистського телебачення заявив про те, що Україна ніколи не буде воювати проти Росії. Про це він повідомив на програмі «60 хвилин» телеканалу «Росія 1».

 

 

 

Кравчук
Кравчук на РашаТВ оскандалився заграванням з окупантами
Так, пояснюючи нарощування озброєння ЗСУ, український політик зазначив

 

 

«Те, що ми озброюємо свої війська, ну, Росія озброює свої, Україна свої. Це не означає, що Україна буде воювати з Росією. Повірте мені! Нікому в голову це не прийшло, і не прийде ніколи! ».

 

 

Під час ефіру Леонід Кравчук ні разу не згадав про те, що українці уже більш як п’ять років протистоять російським загарбникам і стримують їх агресію на Донбасі.

 

 

Також Кравчук заявив що Мінський договір абсолютно не працює в даний час, і потрібно не гайно повертатися до Нормандських перемовин, і Будапештського меморандуму, і тільки так розмовляти з Росією по Донбасу.

 

Відео obozrevatel.com


СКАНДАЛ ДНЯ: Коломойський сьогодні заявив, що війна на Донбасі це громадянський конфлікт

Війна в Донбасі є внутрішнім громадянським конфліктом України, незважаючи на присутність там іноземної військової техніки, в тому числі з США. Про це в інтерв’ю виданню «Новий час» заявив український бізнесмен Ігор Коломойський.

“Вы хотите в состав России? Я — нет!», жорстка заява Лукашенка про союз з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступаючи на урочистому заходіякий було присвячено до Дня Незалежності Білорусізаявив про суперечки в поправках до закону про функціонування військового захисту країниПро це повідомляє БЕЛТА.

Вибух на дитячому майданчику біля Дніпра: Постраждало 6 дітей – 2 дитини в реанімації

Нові подробиці: вибух на дитячому майданчику – звідки взявся снаряд? 


За Зеленського: В мережі поширюють відео, як медики Києва обмальовують ліфт агітацією за Зе! Команду

Вчора в соціальних мережах почали поширювати відеоролик, на якому видно як два медики з Невідкладної допомоги розмальовують стінки ліфту в місті Київ агітацією за нинішнього президента України Володимира Зеленського.

Вакарчук это “Срущий воробей”: Дубинський розніс лідера партії “Голос”. Прізвисько “Срущий воробей” вже прикрепилось в мережі.