Кошевой: «Не надо человеку указывать, на каком языке ему говорить»

 

Кошевой: «Не надо человеку указывать, на каком языке ему говорить»

 
Керуючий студією «Квартал 95», шоумен Євген Кошовий в ефірі програми «Бацман» на телеканалі «Наш» назвав мовну проблему в Україні штучно створеною, а також висловив переконання, що вирішуватися вона повинна іншими підходами.
 
Кошевой
Кошевой: «Не надо человеку указывать, на каком языке ему говорить»

Відповідним чином друг і соратник нинішнього президента прокоментував ймовірність скасування закону про мову . Кошовий, зокрема, вважає, що ніхто не має права говорити людині, як він повинен спілкуватися.
 
«Я українську мову знаю ідеально, скажімо так. І переконаний, що не можна вказувати людині, якою мовою їй говорити на кухні там або ще де-небудь. Якщо ви вже прийняли такий закон … Я вважаю, що українською мовою повинні говорити люди, які займають державні посади. Це обов’язково, природно.
 
А якщо в повсякденному житті приходить людина і тикає тебе носом, що ти неправильно говориш … », — сказав Кошовий. Далі він взагалі заявив, що державна мова в Україні модним зробили дуже штучно, в той час, люди які спілкуються на ньому знають, який він мелодійний.
 
Як ми писали раніше Кошовий розповів про секрет Зеленського: “Представте собі він читає всі коментарі на Фейсбук”
  Джерело інформації: replyua.net Відео Youtube Алеся Бацман

 

 

Конструкція обвалилася прямо під носом у мера Одеси Труханова. Відео «Може, вас в список взяти? Все чисто?»: Зеленський влаштував активну перепалку з журналісткою «Прямого». Відео