Конфуз Путина-«петушка» вызвал истерику в Сети. Видео

Конфуз Путина-«петушка» вызвал истерику в Сети

 

 

Головний світовий агресор Володимир Путін , як виявилося насправді, надзвичайно любить сарказм, або у нього зовсім погано з пам’яттю. Вся справа в тому, що глава Кремля під час з’їзду Російського союзу промисловців і підприємців реально зганьбився, зробивши спробу процитувати всім добре відомий уривок з байки Крилова «Кукушка і півень».

 

Як передають кореспонденти replyua.net , журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов на своїй сторінці в «Твіттері» повідомив, що президент Росії, під час спілкування з главою РСПП Олександром Шохіним, реально осоромився, почавши розповідати байку Крилова, після чого, за прикладом самої байки, почав хвалити присутніх на зборах.

 

Конфуз Путина
Конфуз Путина-«петушка» вызвал истерику в Сети

 

Так, за словами журналіста, Путін сказав: «Ну, все мы Крылова ведь любим… Вы же помните? Петушка хвалит…». Але, зрозумівши, що він сказав дурість, президент РФ замовк. А вже через кілька секунд, продовжив: «Кукушка хвалит петушка за то, что хвалит он кукушку». Такого роду висловлювання Путіна викликали справжню хвилю гумору в Мережі. Користувачі почали глумливо коментувати конфуз, що стався з першою особою Росії.

 

Видео Youtube БИЗНЕС Online