Клинт Иствуд помер?: Смерть режисера і актора просто потрясла користувачів соціальних мереж. Відео

Клинт Иствуд помер?: Смерть режисера і актора просто потрясла користувачів соціальних мереж

 

 

Вмережі  інтернет було поховано легендарного американського режисера і актора Клінта Іствуда, чия «смерть» викликала хвилю співчувань і обговорень в соціальних мережах.

 

Про цей факт було повідомлоно ресурсом Monsters & Critics.

 

Клинт Иствуд

 

 

На початку вересня в мережі поширилося помилкове повідомлення про смерть Іствуда. На одному з сайтів, які опублікували сумну новину, навіть вивісили коротке відео з фотографією зірки, запаленої свічки і датою 1930-2019.

 

 

Зазначалося, що за іронією долі актор помер від серцевого нападу під час зйомок рекламного ролика. Багато користувачів соцмереж почали сумувати і публікувати у себе в акаунтах RIP (англійське «спочивай з миром»).

 

 

Однак деякі поставилися до звістки скептично. А незабаром пішли спростування «утки». Так, відомий на Заході радіоведучий Грег Брейді написав в Twitter, що недавно розмовляв з Клінтом. Брейді підтвердив, що насправді Іствуд все ще живий і здоровий.

 

 

Клинт Иствуд

 

 

Подібний фейк запускали травнем 2017 року: на одному з американських сайтів з’явилося повідомлення про те, що Іствуд був знайдений мертвим в його будинку в штаті Каліфорнія.

 

 

Клінту Іствуду в травні виповнилося 89 років. Зараз він зайнятий житловим проектом на 90 будинків в місті Кармел-бай-ті-Сі, штат Каліфорнія. Там у нього вже є свій гольф-клуб. А на 2020 рік запланований вихід фільму з актором під назвою «Балада про Річарда Джуелл».

 

 

 

Відео Youtube SSS

Джерело інформації: strana.ua

Клинт Иствуд умер?