Клієнтка «Нової пошти» замість маски наділу на голову труси

У відділенні «Нової пошти» Києва співробітники попросили відвідувачку надіти маску, але вона замість цього зняла труси і натягнула їх собі на голову. Про це повідомляє «Магнолія ТВ» в Instagram.

Клієнтка «Нової пошти» замість маски наділу на голову труси
Клієнтка «Нової пошти» замість маски наділу на голову труси

Жінка прийшла до відділення «Нової пошти» без засобів індивідуального захисту і отримала зауваження від співробітниці. Проігнорувавши прохання надіти маску, вона спершу зняла штани, потім спідню білизну та одягла її на голову.

Компанія «Нова пошта» вже прокоментувала інцидент, в якому визнала, що показане на відео дійсно відбулося в одному з відділень.

У «Новій пошті» відзначили, що не засуджують поведінку клієнтки, але виступили проти несанкціонованого витоку інформації. Співробітникові, який виклав ролик в мережу, загрожує звільнення.

 

 

Як ми також розповідали, колишній глава Офісу президента України Андрій Богдан прийшов до Київського зоопарку в перший день відкриття після обмежень, пов’язаних з коронавірусом, і силою змусив козла віддати стакан з овочами, який той вихопив у дитини з рук: «Ах ти ж козлина дурна». Відео