«Кисельов, йдіть в ж * пу!»: Яніна Соколова жорстко відповіла російським пропагандистам. Відео

«Кисельов, йдіть в ж * пу!»: Яніна Соколова жорстко відповіла російським пропагандистам

 

Популярна в Україні телеведуча Яніна Соколова в черговий раз поставила прокремлівських журналістів на своє місце.

 

 

Кисельов
«Кисельов, йдіть в жопу!»: Яніна Соколова

 

 

Вона записала чудове відеозвернення через новину про телеміст з пропагандистами «Росія 24», не стримавши своїх почуттів. В ході свого звернення, українка послала в одне місце Дмитра Кисельова, відомого пропагандиста Росії, що поширює брехню.

 

Зокрема, звертаючись до росіян, Яніна Соколова заявила: «Ми не зможемо ніколи пробачити тих, хто забрав життя тринадцяти тисяч військових, тих, хто окупував наші землі, ми не зможемо пробачити терористам і мародерам».

 

Нам з вами говорити не потрібно ! Ми будемо тоді говорити, коли ви віддасте наші землі, коли ви попросите вибачення і компенсуєте нам шкоду».

 

Водночас українська телеведуча додала: «Забирайтеся з наших голів, і тим більше, з наших територій. Покайтеся! Адже саме Кремль веде війну на території української держави. Незабутньо і підло… Дмитро Кисельов, йдіть в жопу!».

 

 

Відео Youtube Яся СОКОЛОВА

Джерело інформації: replyua.net


“Ви шо й”бу дались.. москалі повині стояти раком”: Скрипін розніс  канал NewsOne і його телеміст

Відомий і скандальний український журналіст Роман Скрипін  не стримав свої емоції на заяву каналу NewsOne про проведення телемосту з каналом “Росія 24”.

NewsOne скасував телеміст з Росією через погрози журналістам

Телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону «Треба поговорити», який планувалося провести спільно з російським каналом «Росія-1», через погрози на адресу журналістів. Про це йдеться в заяві ЗМІ від 8 липня.

Зеленський в сьогоднішньому звернені “забил стрелку” Путіну на території Білорусі

Президент України Володимир Зеленський записав нове відеозвернення про питання що до телемосту, який має відбутися на телеканалі “NewsOne”, а також на російському телеканалі “Росія 1”. Телеміст вийде під назвою “Треба поговорити”.

Танець Саакашвілі в нічному клубі Києва «порвав» інтернет

Колишній губернатор Одеської області і екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі продовжує святкувати своє повернення на Україну, «запалюючи» в злачних місцях столиці.