«Хто аферист, Вова?»: Зеленського викрили в розігруванні спектаклю з Tesla. Відео

«Хто аферист, Вова?»: Зеленського викрили в розігруванні спектаклю з Tesla

 

 

Українці в соцмережах звернули увагу на те, що електрокар Tesla, за кермом якого президент України Володимир Зеленський 16 липня записав відео, їхав на лафеті, а у глави держави немає такого автомобіля в декларації.

 

Зазначений ролик, в якому президент закликав співвітчизників бути уважними на виборах до Верховної Ради і не голосувати за «аферистів», з’явився на сторінці Зеленського в Facebook 16 липня.

 

 

 

 

 

Українці прислухалися до порад свого лідера, більш уважно розглянули відео і виявили на записі багато неточностей. Так, користувачі Facebook вказали на те, що в декларації президента немає такого автомобіля.

 

У соцмережі почали обговорювати, на яких умовах Зеленський користується чужим електрокаром. Журналістка Софія Середа на своїй сторінці в Facebook повідомила, що власником такого авто є керівник Офісу президента Андрій Богдан .
«Якщо авто, на якому Зеленський їде і розповідає про кандидатів-клонів, дійсно його, то чому воно не задекларовано? Якщо Tesla, в якій сидить Зеленський, дійсно Богдана і президент на неї кожен день або ж просто регулярно їздить (як це, очевидно, хотіли показати), на яких саме умовах він її взяв у глави свого Офісу? Якщо Tesla, в якій сидить Зеленський, які не Богдана, а взагалі третьої особи, на яких саме умовах президент нею користується? Якщо Tesla, в якій сидить Зеленський, дійсно Богдана і президент на неї вирішив просто попіаритися, то для чого взагалі знімати такі очковтірательскіе ролики? »- задалася Середа питаннями, на які так і не отримала відповіді.

 

 

Українці також звернули увагу на те, що автомобіль Зеленського їде на лафеті або платформі.
«Якщо уважно подивитися ролик, то можна побачити, що або у його» Тесли «колеса від трактора, або поруч їдуть карликові машини, або його авто їде на лафеті або платформі … Людина-фейк», — пишуть у соцмережі.
«Хроніка одного президента 16.07.2019 рік. Президент з’явився в «Фейсбуці» за кермом «Тесли» і розповів, що «зараз багато шахрайства і аферистів». Ми знаємо, Вова. Подивіться уважно ролик і подумайте, в якому випадку кермо «Тесли» знаходиться на рівні даху джипа, який стояв поряд. Навіть звук двигуна внутрішнього згоряння чутно, якого у «Тесли» зроду не було. Так хто аферист, Вова? Хто шахрай? Зеленського возили на причепі з імітацією його поїздки по Києву за кермом. Те ж саме і з його президентством — начебто рулить він, але, куди їхати, вирішує водій причепа », — написав блогер Іван Лютий .

 

Джерело інформації: ukraina.ru