«Хто аферист, Вова?»: Зеленського викрили в розігруванні спектаклю з Tesla. Відео

 

«Хто аферист, Вова?»: Зеленського викрили в розігруванні спектаклю з Tesla

 

 

Українці в соцмережах звернули увагу на те, що електрокар Tesla, за кермом якого президент України Володимир Зеленський 16 липня записав відео, їхав на лафеті, а у глави держави немає такого автомобіля в декларації.

 

Зазначений ролик, в якому президент закликав співвітчизників бути уважними на виборах до Верховної Ради і не голосувати за «аферистів», з’явився на сторінці Зеленського в Facebook 16 липня.

 

 

 

 

 

Українці прислухалися до порад свого лідера, більш уважно розглянули відео і виявили на записі багато неточностей. Так, користувачі Facebook вказали на те, що в декларації президента немає такого автомобіля.

 

У соцмережі почали обговорювати, на яких умовах Зеленський користується чужим електрокаром. Журналістка Софія Середа на своїй сторінці в Facebook повідомила, що власником такого авто є керівник Офісу президента Андрій Богдан .
«Якщо авто, на якому Зеленський їде і розповідає про кандидатів-клонів, дійсно його, то чому воно не задекларовано? Якщо Tesla, в якій сидить Зеленський, дійсно Богдана і президент на неї кожен день або ж просто регулярно їздить (як це, очевидно, хотіли показати), на яких саме умовах він її взяв у глави свого Офісу? Якщо Tesla, в якій сидить Зеленський, які не Богдана, а взагалі третьої особи, на яких саме умовах президент нею користується? Якщо Tesla, в якій сидить Зеленський, дійсно Богдана і президент на неї вирішив просто попіаритися, то для чого взагалі знімати такі очковтірательскіе ролики? »- задалася Середа питаннями, на які так і не отримала відповіді.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   В Харькове спецназовцы силой вышвырнули из магазина покупателя без маски. Видео

 

Українці також звернули увагу на те, що автомобіль Зеленського їде на лафеті або платформі.
«Якщо уважно подивитися ролик, то можна побачити, що або у його» Тесли «колеса від трактора, або поруч їдуть карликові машини, або його авто їде на лафеті або платформі … Людина-фейк», — пишуть у соцмережі.
«Хроніка одного президента 16.07.2019 рік. Президент з’явився в «Фейсбуці» за кермом «Тесли» і розповів, що «зараз багато шахрайства і аферистів». Ми знаємо, Вова. Подивіться уважно ролик і подумайте, в якому випадку кермо «Тесли» знаходиться на рівні даху джипа, який стояв поряд. Навіть звук двигуна внутрішнього згоряння чутно, якого у «Тесли» зроду не було. Так хто аферист, Вова? Хто шахрай? Зеленського возили на причепі з імітацією його поїздки по Києву за кермом. Те ж саме і з його президентством — начебто рулить він, але, куди їхати, вирішує водій причепа », — написав блогер Іван Лютий .

 

Джерело інформації: ukraina.ru

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Володимир Зеленський взяв участь у церемонії підняття Державного прапора України. Відео