«Харьков – это русский город»: на КремльТВ відзначилися бредовим фейком про Україну. Відео

 

«Харьков – это русский город»: на КремльТВ відзначилися бредовим фейком про Україну

 
Ізраїльський громадський діяч Яків Кедмі, яро підтримує окупацію Росією територій суверенної України, заявив, що Харків — це нібито споконвічно російське місто. Разом з тим, соратник Путіна озвучив недоречну теорію, відповідно до якої це місто нібито став тільки по великодушному рішенням радянського диктатора Володимира Леніна.
 
Харьков
«Харьков – это русский город»: на КремльТВ відзначилися бредовим фейком

Дурний фейк ненависник України озвучив в ефірі пропагандистського ток-шоу «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1».
 
«Харків — російське місто. Його зробив українським Володимир Ленін, намагаючись якось дати Україні, яку він створив, якусь економічну підтримку », — заявив одіозний прихильник окупації Росією України.
 
Нагадаємо, що свого часу Кедмі розповів в ефірі у Соловйова про своє сценарії перетворення України на федерацію з подальшим її приєднанням до Росії. І в якості першої мети він назвав місто Одесу.
    Відео Youtube Lena Klymenko
Джерело інформації: replyua.net

 

 

Дожились! В Україні прямо із поліцейського відділку викрали наркотики. Відео ПІД БУДІВЛЕЮ МВС ЗАРАЗ — РОЗБИТІ ВІКНА, ВОГОНЬ ТА ЛУНАЮТЬ ВИБУХИ. ВІДЕО