Кандидата від «Слуги народу» Куницького «ZpSanek» внесли до «Миротворця» як загрозу для України. Відео

Кандидата від «Слуги народу» Куницького «ZpSanek» внесли до «Миротворця» як загрозу для України

 

Як повідомляють ЗМІ, після опублікування даних Центру досліджень ознак злочинів проти національної безпеки держави, світу, безпеки людей та міжнародного правопорядку кандидатуру в народні депутати по 169 округу Харкова Олександра Куницького внесли до списку сайту » Миротворець «.

 

 

 

Представники «Миротвореця» звернулися до правоохоронних органів з проханням розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення Олександром Куницьким усвідомлених дій та загрозу проти національної безпеки України, світу, безпеки людей та міжнародного правопорядку, а також інших порушень.


Ножиков

Як повідомляли раніше, народний обранець Андрій Денисенко в соціальній мережі повідомив про те, що виявив у Куницького подвійне громадянство, він розміcтив фото його ізраїльського закордонного паспортf.

 

 

Ще депутат Денисенко зауважив, що тільки в березні-квітні поточного року, через прикордонний перехід Гоптівка в Харківській області Олександр здійснив 8 переходів, і мав великі інтенсивні зв’язкі з країною агресором, це  в сукупності з конспіраціею дій викликає настороженість.

 

 

Раніше українські ЗМІ повідомляли, що кандидат в депутати від політичної партії «Слуга народу» Олександр Куницький проходив обов’язкову військову службу в армії держави Ізраїль.

 

 

Сам же Олександр Куницький спростовує всю інформацію про наявність у нього подвійного громадянства. У той же час, радник глави ЦВК Олександр Остапа заявив, що комісія має інформацію про наявність громадянства Ізраїлю у Куницького.

 

 

Відео Youtube zpsanek

Джерело інформації: obozrevatel.com